Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Długości basenu - Twój rekord
#1
Pływasz czasem na basenie? Ile robisz przeciętnie długości? Jaki jest Twój rekord? Może używasz jakichś wspomagaczy? Zapraszam do dyskusji ;)
  Odpowiedz
#2
Średnio nie robię więcej niż 50, nie ma się co katować.
Rekord mam 120 jakoś z przed paru lat ;)
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
  Odpowiedz
#3
Ja zrobiłem dzisiaj 122 i to jest na razie mój rekord, ale wiem, że stać mnie na więcej. Jestem amatorem i pływam od niedawna, tak że jest to dla mnie dość spore osiągnięcie. Średnio staram się robić zawsze po 80 basenów 3x w tygodniu przez 2-3h, zależy jak mam czas. Rekreacyjnie, bez katowania właśnie, nic na siłę.
  Odpowiedz
#4
No to tak ;) Przeciętnie przepływam 300m żeby się rozruszać w tym jakieś 50m kraulem jak najszybciej żeby się trochę zmęczyć :). Mój rekord to coś ok. 1200m na basenie olimpijskim w Dębicy oczywiście płynąłem spokojnie, żabką nie męcząc się ale bardzo długo. Następnego dnia bolała mnie szyja od trzymania głowy nad wodą. A rekord czasowy to na dystans 25m na zawodach pokonałem go w ok 18 sek. Nie używam żadnych wspomagaczy tylko pływam na czysto ;). W razie pytań proszę pytać, chętnie udzielę wskazówek :D
A we mnie samym wilki dwa oblicze dobra oblicze zła
walczą ze sobą nieustannie wygrywa ten, którego karmię
  Odpowiedz
#5
18 sekund na basen? Hmm, dałeś mi do myślenia, nigdy nie mierzyłem sobie czasu i sam jestem ciekaw w ile przepływam jedną długość. Jeden basen to 25m, więc 1200m = 48 basenów.

Ogólnie długo pływasz? 18 sekund to niezły wynik. Ja szacuje swój koło 30tki, ale muszę sprawdzić dokładnie.
  Odpowiedz
#6
Pływać nauczyłem się w wieku 7-8 lat teraz mam 14 więc pół życia przepływałem :D.
Pamiętaj, trening czyni mistrza :)
A we mnie samym wilki dwa oblicze dobra oblicze zła
walczą ze sobą nieustannie wygrywa ten, którego karmię
  Odpowiedz
#7
Ja dziennie staram się w ciągu 2 godz zrobić 50. Tak jak napisał adikus, nie ma co się katować.
Mój rekord nieco mniejszy bo tylko 86, ale może za parę miesięcy dorównam.

Ja pływam od początku wakacji :D
  Odpowiedz
#8
Negr1 napisał(a):Ja pływam od początku wakacji
To mniej więcej jak ja właśnie. Kiedyś też korzystałem z basenu, ale zaniedbałem to i przestałem chodzić. Teraz mam nadzieję, że czas pozwoli mi kontynuować treningi :)

Razer, fajnie, że rodzice dali Ci taką możliwość od najmłodszych lat. Sport to samo zdrowie, a pływanie to najmniej inwazyjna forma rekreacji ;)
  Odpowiedz
#9
Rzadko jestem na basenie i nigdy sobie tak tego nie przeliczałem ale skoczę jeszcze w tym tygodniu i sprawdzę. Wynik zamieszczę po powrocie.
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#10
Ja też nigdy nie liczyłem, ale kilka tygodni temu znajomy ratownik spytał dla żartu ile dziś było basenów, odpowiedziałem z uśmiechem, że setka była na pewno, na co on dodał, że to bardzo dobry wynik. Później miałem to na uwadze i policzyłem następnym razem wszystkie długości... Skończyłem zmarnowany na 64, a i tak zrobiłem więcej niż zawsze. Od tamtego czasu starałem się dojść do setki, a późnie utrzymywać ją przynajmniej. Ostatnio trochę ją przebiłem, ale wiem, że stać mnie na więcej, tak że wynik na pewno się zmieni niedługo ;)
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Twój ulubiony styl pływania da Vinci 15 6 334 30.08.2013, 00:56
Ostatni post: da Vinci

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości