Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Dzisiaj dostałem Wiadomośc na chomiku od ZPAV
#11
No siema!

[Obrazek: ZXGchRN.png]Olej to ciepłym moczem.

PS. Plików muzycznych nie mam :P
  Odpowiedz
#12
Właśnie napisałem do administracji i go zablokowali,
[Obrazek: 9865w3456_wnxxreq.png]
  Odpowiedz
#13
Szanowni Państwo,

Związek Producentów Audio Video nie wysyła informacji o nadużyciu praw autorskich bezpośrednio do użytkowników serwisu. Tego typu informacje zawsze są wysyłane za pośrednictwem administratora danego serwisu i nigdy nie zawierają wezwań do zapłaty.

Komentowana sytuacja stanowi przykład oszustwa, bezprawnego podszywania się i próby wyłudzenia pieniędzy.

W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt na adres mailowy: [email protected]

Związek Producentów Audio Video
  Odpowiedz
#14
Czyli rozumiem nigdy Państwo nie wysyłaliście takich pism lub podobnych za pośrednictwem portalu Chomikuj.pl?
To pismo wygląda na oszustwo, ale w sieci było głośno o pismach ZPAV i nie da się temu o tak zaprzeczyć.

Takie pisma się pojawiały i ludzie płacili. Były od ZPAV i innych, tak łatwo nie da się od tego wyłgać.

Jak zapytałem kiedyś kolegę co to ZPAV, to od razu wyjechał mi z Chomikuj i zdzieraniem kasy, właśnie tak nam się ta instytucja dziś kojarzy. Wpisując ZPAV w Google od razu można natknąć się na posty wystraszonych internautów. Ludzie już stracili do Was zaufanie. Teraz piszecie jakby nigdy nic się nie stało.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  WOŚP na chomiku synonim11 11 3 690 04.01.2013, 20:18
Ostatni post: elgato
  Wy też tak macie -brak pkt za dzisiaj closer9 11 3 596 04.09.2012, 15:39
Ostatni post: James
  Ciekawa wiadomość od Administracji da Vinci 17 5 245 10.08.2012, 08:57
Ostatni post: Arkada
  Jakaś opinia o grafice na moim chomiku? :) gelmenn 1 1 694 13.06.2012, 20:26
Ostatni post: James
  Rekord online na chomiku :) - Jaki jest twój rekord? dimix 3 2 127 09.04.2012, 02:27
Ostatni post: closer9

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości