Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Dziwna wiadomość
#11
MenelSuperStar napisał(a):gdzie na pewno prześlesz mu pkt w ciemno i będziesz cierpliwie czekał na kod.
Zawsze przed przelewem czekam na "towar". W tym wypadku by poczekał na kod sprawdził czy działa i przelał dopiero należne pkt. Więc mi tu nie mów, że pisze głupoty jak nie rozumiesz moich wypowiedzi :P
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz
#12
Ja bym nie wymieniał. Lepiej pójść do sklepu kupić i mieć spokój. Może to oszust, może uczciwy chomik ale ja bym mu nie zaufał.
łɐʍoɹıʍɐz ʇɐıʍś ʎłɐɔ
  Odpowiedz
#13
Jeśli Ci zależy na sprzedaniu punktów to je sprzedaj. :) Moim zdaniem to nie jest oszust, gdyż oszust pisałby innym tonem myślenia. Decyzja należy do Ciebie oczywiście, ale ja bym sprzedał te punkty. ;)
  Odpowiedz
#14
(26.07.2012, 08:00)Diablo09 napisał(a): Zawsze przed przelewem czekam na "towar". W tym wypadku by poczekał na kod sprawdził czy działa i przelał dopiero należne pkt. Więc mi tu nie mów, że pisze głupoty jak nie rozumiesz moich wypowiedzi :P

Ahh... czekałbyś na kod ?:D i Ktoś pierwsze Tobie kod wyśle >:}

Nie krytykuj mnie bo kiepsko to argumentujesz ;]
[Obrazek: MenelSuperStar.gif]
  Odpowiedz
#15
MenelSuperStar napisał(a):Ahh... czekałbyś na kod ? i Ktoś pierwsze Tobie kod wyśle >:}
Zdarzają się tacy którzy wyślą ci i czekają na punkty, ale np. ty mógł byś go oszukać.
Jeżeli chcesz kupić to najpierw poznaj tego chomika bo to zależy od zaufania a nie od tego czy jest oszustem.
Polecam kupić doładowanie w sklepie :D
łɐʍoɹıʍɐz ʇɐıʍś ʎłɐɔ
  Odpowiedz
#16
a ja jestem takiego samego zdania jak diablo ktoś kupił doładowanie do telefonu ale np chce coś pobrać z chomikuj więc proponuje wymianę pkt za doładowanie nie widzę w tym nic dziwnego
jednak najpierw kod a potem pkt bo inaczej możemy się zdziwić
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Prawa autorskie. Otrzymałem taką wiadomość... ebobebo 448 136 215 05.02.2015, 22:11
Ostatni post: Maha Kali
  Dostałeś wiadomość od kancelarii ? Zapraszam do Wideo Slash 3 2 884 19.11.2014, 20:42
Ostatni post: bogdanbig
  Dziwna wiadomość... Rafał 7 4 736 06.03.2012, 17:48
Ostatni post: luzakkajojo

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości