Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Gadżety pomagające pisać posty
#11
Kochani, napisałem w poprzednim poście że na innych forach wszystko jest normalnie. Co ma do tego przeglądarka? Nie czepiam się tego co się dzieje na odjechanych. Zgłosiłem problem jaki występuje u mnie. Jeżeli nie da się tego problemu rozwiązać to zostanie tak jak jest. Z tym też da się żyć.
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
YOU'LL NEVER WALK ALONE.

  Odpowiedz
#12
Leszku ewidentnie coś nie gra u Ciebie.
Powtarzam u nas nie było żadnych technicznych zmian od jakiegoś czasu.
Ten problem występuje tylko i wyłącznie u Ciebie, i nie jest to wywołane obsługą techniczną forum.
  Odpowiedz
#13
(12.04.2011, 21:00)Leszek napisał(a): Kochani, napisałem w poprzednim poście że na innych forach wszystko jest normalnie. Co ma do tego przeglądarka?

Przeglądarka ma tutaj wiele do powiedzenia.

Poprosiłbym screeny omawianej przez Ciebie usterki...
Chciałbym ujrzeć to na własne oczy.
  Odpowiedz
#14
(12.04.2011, 21:07)Beata napisał(a): Leszku ewidentnie coś nie gra u Ciebie.
Powtarzam u nas nie było żadnych technicznych zmian od jakiegoś czasu.
Ten problem występuje tylko i wyłącznie u Ciebie, i nie jest to wywołane obsługą techniczną forum.

Beatko, prawdopodobnie masz całkowicie rację. Podejrzewam jeszcze coś ale nie będę o tym pisał publicznie, prywatnie też. Jeżeli moje przypuszczenia okażą się słuszne, to za kilka dni problem rozwiąże sie sam.

Powtórzę nie mam do nikogo żadnych pretensji.

Baronie, screenów nie zrobię bo nie wiem jak to się robi. Napisałem obrazowo jak to wygląda w jednym z poprzednich postów.
Potrafię zrozumieć że odjechani wymagają do normalnej pracy na forum przeglądarek innych niż IE8, nie przeszkadza mi to co jest teraz. Do wszystkiego można się przyzwyczaić.
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
YOU'LL NEVER WALK ALONE.

  Odpowiedz
#15
(12.04.2011, 21:15)Leszek napisał(a): Beatko, prawdopodobnie masz całkowicie rację. Podejrzewam jeszcze coś ale nie będę o tym pisał publicznie, prywatnie też. Jeżeli moje przypuszczenia okażą się słuszne, to za kilka dni problem rozwiąże sie sam.

Powtórzę nie mam do nikogo żadnych pretensji.

Leszku, wiem co masz na myśli, ale blokada na SB ma się nijak do problemów w postach. Czasami przy wolniejszym ładowaniu strony, przez jakiś czas nie pokazuje mi się belka z klawiszami funkcyjnymi o których mówisz. Tu ewidentnie ukłon w stronę przeglądarki.
  Odpowiedz
#16
co to za problem spróbować na innych przeglądarkach niż ta której używasz aktualnie ?:)

poza tym tak samo mógł byś dołączyć screena co to trudnego wcisnąć 1 klawisz i wkleić w painta
A moje skromne zdanie jest takie ze chcesz wzbudzić niepotrzebne zamieszanie na forum :)
---
  Odpowiedz
#17
Nie będę komentował wypowiedzi z poprzedniego posta.
Każdy ma prawo wypowiadać się na forum w taki sposób jaki uważa za stosowne. Interpretację tego pozostawiam innym.
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
YOU'LL NEVER WALK ALONE.

  Odpowiedz
#18
Ja bardzo proszę o spokój. Leszku z naszej strony nie jesteś w żaden sposób blokowany, Szymek czasami trzeba ugryźć się w język.
Forum służy do rozmowy a nie do kłótni. Uprzedzam że dalsze złośliwości będą karane.
  Odpowiedz
#19
Dobrze przepraszam to było ostatni raz...
---
  Odpowiedz
#20
(12.04.2011, 21:33)Beata napisał(a): Ja bardzo proszę o spokój. Leszku z naszej strony nie jesteś w żaden sposób blokowany, Szymek czasami trzeba ugryźć się w język.
Forum służy do rozmowy a nie do kłótni. Uprzedzam że dalsze złośliwości będą karane.

Beatko, wierzę (nie mam wyboru), zastanawiam się nad zaniechaniem pisania o czymkolwiek na forum. To chyba będzie dobra decyzja.

Miłego wieczoru.


[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
YOU'LL NEVER WALK ALONE.

  Odpowiedz


[-]
Szybka odpowiedź




Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pokaż nieprzeczytane posty- nie działa Kaiselin 12 3 786 28.11.2013, 01:07
Ostatni post: Swordancer
  Znikajace posty Mesajah 2 1 576 13.11.2013, 15:42
Ostatni post: da Vinci
Brick Zdublowane posty w "ostatnich postach" Olka 3 1 688 17.10.2013, 18:45
Ostatni post: da Vinci
  Problem - źle wyświetlające się posty Nicholas'a WazzUp 4 2 250 05.09.2013, 12:13
Ostatni post: da Vinci
Exclamation Dublowane wątki w kolumnie: Ostatnie posty Diablo09 5 3 384 18.08.2012, 19:38
Ostatni post: adam-as

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości