Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


GamePad dla smartfona
#1
W sieci natknąłem się na ciekawy artykuł.
Według mnie ciekawe rozwiązanie dla maniaków gier, którzy nie są przyzwyczajeni do dotykowych telefonów, bo jak wiadomo sterowanie nie jest zbyt dobre...
Koszt takiego pada jak producent podaje to od 15 do 23 dolarów
[Obrazek: gameklip.jpg]

Zresztą co tu dużo pisać sami zobaczcie :


Źródło: android.com.pl
  Odpowiedz
#2
Według mnie bardzo funkcjonalny gadżet. Sam bym kupił gdybym był maniakiem gier. Lecz to się nadaje jak jedziemy w długą podróż. W gry to w domu można pograć.

W czasie podróży należy cieszyć się widokami zza okna ;)
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz
#3
Chętnie kupię . ; D
  Odpowiedz
#4
Jako maniac gier też chętnie bym kupił tylko pytanie czy pad pasuje do wszyskich
telefonów czy tylko do części modelów?

PS.
Chyba jednak wole moje PS Vita ;P
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#5
Pad pasuje chyba tylko do modelów podanych na stronie http://thegameklip.com/ podancyh po prawej stronie Phone Make/Model. Czyli jak na razie modeli mało...
  Odpowiedz
#6
(14.08.2012, 18:05)davi100 napisał(a): Pad pasuje chyba tylko do modelów podanych na stronie http://thegameklip.com/ podancyh po prawej stronie Phone Make/Model. Czyli jak na razie modeli mało...

Do mojego SII jest, więc się cieszę .
Jeszcze na Galaxy Tab 2 10.1 czekam . ; D
  Odpowiedz
#7
Ja to chce na Galaxy Mini 2 :DD
[Sygnatura usunięta przez moderatora.]
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Personal blocklist na smartfona Swordancer 0 1 124 30.11.2016, 23:36
Ostatni post: Swordancer
  Xperia Z2 - gamepad Speedlink Xeox Pro Swordancer 5 3 138 23.12.2014, 21:51
Ostatni post: Swordancer
  Zdjęcia z smartfona WIDMO29 1 1 824 01.06.2014, 20:33
Ostatni post: Olka
  Czyszczenie smartfona Signal 3 2 744 03.02.2013, 13:47
Ostatni post: WIDMO29

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości