Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Internet LTE - dużo hałasu wokół niczego
#11
Ja też mam internet z kabla i nie narzekam, 5 MB/s.
  Odpowiedz
#12
(13.10.2012, 21:12)Tomek1 napisał(a): :D no to masz chłopie szybkość! Ja lecę na współdzielonym 20b/s i nigdy nie zacinało mi na YouTube. Jak na LTE to spodziewałem się realnie do 100m/s a to? :OO Jeżeli jest tak jest jak ty piszesz, to popieram tego co założył wątek. Burza w szklance wody.

Wiadomo że internet nie będzie chodził wszędzie tak samo, muszę z ciekawości przejechać się pod sam nadajnik i sprawdzić rzeczywiście ile można wyciągnąć, co do szybkości to nie narzekam bo jest dużo większa niż szybkość HSPA+, HSDPA i 3G ba jest szybsza niż wszystkie 3 razem wzięte. Mając tak jak napisałeś 20 bitów? na sekunde możesz sobie co najwyżej pooglądać mobilną strone onetu a i tak będzie ci się wczytywała 15 minut, nie wiem dlaczego spodziewasz się że internet będzie chodził 100 metrów na sekunde? Następnym razem może lepiej nie wiedząc się nie wypowiadać, ale pewnie niektórzy wzięli sobie do serca dewizę "Nie wiem to się wypowiem"
  Odpowiedz
#13
Pod samym nadajnikiem będzie szybko, ale tak jak napisałem wcześniej ten internet obecnie opłaca się tylko osobom które nie mają innej możliwości, bądź muszą mieć internet wszędzie w związku z pracą. Dużo jednak osób daje się nabrać i podpisuje umowy, a później dziwią się że mają ten internet wolny lub transfer im nie wystarcza. Znam osobę która ma LTE w dużym betonowym bloku (zwykle ciężko w nich z zasięgiem), a jej 3 współlokatorzy mają UPC, bo nie miała pojęcia o działaniu takich sieci. Jak teraz rozwiąże umowę? Nie ma możliwości. Wątek ma raczej na celu dać do myślenia tym co chcą to mieć bo to przecież LTE!
  Odpowiedz
#14
(14.10.2012, 11:07)swordancer napisał(a): Pod samym nadajnikiem będzie szybko, ale tak jak napisałem wcześniej ten internet obecnie opłaca się tylko osobom które nie mają innej możliwości, bądź muszą mieć internet wszędzie w związku z pracą. Dużo jednak osób daje się nabrać i podpisuje umowy, a później dziwią się że mają ten internet wolny lub transfer im nie wystarcza. Znam osobę która ma LTE w dużym betonowym bloku (zwykle ciężko w nich z zasięgiem), a jej 3 współlokatorzy mają UPC, bo nie miała pojęcia o działaniu takich sieci. Jak teraz rozwiąże umowę? Nie ma możliwości. Wątek ma raczej na celu dać do myślenia tym co chcą to mieć bo to przecież LTE!

Dokładnie sam gdybym miał do wyboru internet kablowy w rozsądnej cenie i prędkości na pewno bym go wybrał, jednak nie ma u mnie dobrych ofert operatorów stacjonarnych ;)
  Odpowiedz
#15
Wiem coś o tym. Sam męczyłem się z neostradą, później z mobilnym, aż w końcu podpiąłem się do radiowego i muszę czekać rok aż wprowadzą u nas w miejscowości światłowody z tanim dostępem. Taki projekt za który muszę gminę pochwalić. Obecnie na szczęście studiuję i mam na mieszkaniu UPC, śmiga bez problemów.
  Odpowiedz
#16
Sprawdzałem nawet stojąc pod samym nadajnikiem nie da rady osiągnąć 100 mb/s (Wrocław),
szczerze - jeśli osiągnąłeś 30 mb/s jest już bardzo dobrym wynikiem, ponieważ mi nie udało się
przekroczyć bariery 24 mb/s.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#17
(14.10.2012, 14:06)Sebastian napisał(a): Sprawdzałem nawet stojąc pod samym nadajnikiem nie da rady osiągnąć 100 mb/s (Wrocław),
szczerze - jeśli osiągnąłeś 30 mb/s jest już bardzo dobrym wynikiem, ponieważ mi nie udało się
przekroczyć bariery 24 mb/s.

Szczerze mówiąc nie wiem dlaczego tylko tyle dałeś rade ja mieszkam około 2km w prostej linii od nadajnika i mam antenke +14dBi ona zdecydowanie polepsza odbiór, pod samym nadajnikiem też będę się musiał zakręcić i wyczaić ile u mnie będzie.
  Odpowiedz
#18
(14.10.2012, 16:00)Marszal napisał(a): pod samym nadajnikiem też będę się musiał zakręcić i wyczaić ile u mnie będzie.

Sprawdź będziemy mogli porównać nasze wyniki i napisać jak to naprawdę jest
z tymi prędkościami. Screeny z SpeedTest.net mile widziane.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#19
ja mam internet radiowy i mam prękość npobierania nocami do 700kb/s a w dzień mam limit 500mb i prędkość 2,5,mb/s

100mb/s to taktowanie neta które dzielisz przez 8 i wychodzi prędkość pobierania. internet lte jest dobry nocami bo mamy nielimitowany
  Odpowiedz
#20
Ja słyszałem że nocą mamy tylko dodatkowe gb :P mówie o cyfrowym polsacie.


Wysyłane z mojego GT540 za pomocą Tapatalk 2
[Obrazek: Kd6SQvD.png]
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Internet Netia hm? pandokti 3 1 994 23.05.2014, 18:06
Ostatni post: Swordancer
  Internet daje i zbiera. Jarus 7 3 161 16.03.2014, 02:28
Ostatni post: skrzypas
  Od kiedy macie internet? Paweu 13 4 400 27.10.2013, 18:36
Ostatni post: BeatBox
  Internet radiowy - ip w całym mieście takie samo. Możliwe? pandokti 2 1 951 03.09.2013, 17:48
Ostatni post: pandokti
  Zarabianie przez internet pandokti 4 1 638 28.08.2013, 13:57
Ostatni post: WazzUp

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości