Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Jak najczęściej otwierasz piwo?
#1
Tak jak w temacie. Jak najczęściej otwierasz piwo jeśli w pobliżu nie masz otwieracza? Ja najczęściej otwieram o róg stołu, schodów jedno o drugie lub zapalniczką ale to nie zawsze wychodzi. Muszę się nauczyć, ponieważ jest to dosyć efektowne :P. Zapraszam do dyskusji :)
A we mnie samym wilki dwa oblicze dobra oblicze zła
walczą ze sobą nieustannie wygrywa ten, którego karmię
  Odpowiedz
#2
Efektowne to jest otworzenie piwa brwią :P

Kupowałem kiedyś skrzynkami wodę mineralną w małych szklanych butelkach, które zawsze otwierało się na dziesiątki sposobów. Co było pod ręką, czym się dało, aby załapało i poszło ;) O stół trochę szkoda, zależy jeszcze jaki i gdzie, drewno się niszczy. Najlepsze są metalowe breloczki od kluczy, jakiś słupek, regał. Na dobrą sprawę znalazłoby się multum opcji, wystarczy się rozejrzeć ;) Zapalniczką nie polecam, motyw dobry, bo często jest ona pod ręką, ale jeśli zrobisz to nieumiejętnie, możesz się skaleczyć, niszcząc ją.

Idiotów też nie brakuje, znam ludzi, którzy otwierają takie butelki zębami albo telefonem... No cóż...
  Odpowiedz
#3
Nie wyobrażam sobie portfela bez metalowego breloka do kluczy Haha Kapsel leci w górę jak rakieta.
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#4
Jedno co mnie dziwi Razer, 14 lat i piwo?
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#5
Jeśli nie mam pod ręką otwieracza, a jestem poza domem, to zapalniczką lub czymkolwiek, czym się da. Przecież nie będę czekał wieczności,jak się ma piwo marnować,lepiej wolę poszukać szybkiego i skuteczniejszego pomysłu na otwarcie piwa:D
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#6
(22.08.2013, 01:47)Buhay napisał(a): Idiotów też nie brakuje, znam ludzi, którzy otwierają takie butelki zębami albo telefonem... No cóż...

O to jestem idiotą, bo otwieram zębami Haha
Ale też kluczami do domu czy też auta ;]
  Odpowiedz
#7
WazzUp napisał(a):czy też auta
Hoho ktoś tu prowadzi pod wpływem :diabel
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#8
(22.08.2013, 17:48)Nicholas napisał(a):
WazzUp napisał(a):czy też auta
Hoho ktoś tu prowadzi pod wpływem :diabel

Raz mi się tylko przydarzyło, a kluczyki zawsze przy sobie mam ;]
  Odpowiedz
#9
Szkoda że policja w naszej miejscowości nie patroluje co dzień :D
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#10
A we mnie samym wilki dwa oblicze dobra oblicze zła
walczą ze sobą nieustannie wygrywa ten, którego karmię
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jakie jest wasze ulubione piwo? Gospodarz 21 9 985 23.08.2017, 09:43
Ostatni post: trykietron
  Jakie kłamstwo ludzie mówią sobie najczęściej? Gospodarz 45 13 732 03.07.2015, 16:17
Ostatni post: Robotox
  Czym najczęściej się poruszasz? Cassius 15 3 588 15.12.2013, 20:41
Ostatni post: Nicholas

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości