Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Jak najczęściej otwierasz piwo?
#21
WazzUp napisał(a):Ja parę dni temu straciłem piątkę (zęba) ...
Jak mnie bolał ząb to wyrwałem goHaha
Sąsiad do wesela przestanie boleć.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#22
Używam sztućców, bądź jakiejś krawędzi np. stołu.
  Odpowiedz
#23
Patrzę swoim super, hiper odjechanym wzrokiem na barmana i on już sam wie co zrobić.

W warunkach niebarowych zawsze mam od tego ludzi, tak więc ja nie otwieram piwa. Jak by to powiedziała moja koleżanka (również blondynka, ale z nieporównywalnie mniejszym IQ) - szkoda paznokci :D
  Odpowiedz
#24
Z reguły robi to jakiś facet z najbliższego otoczenia, ale jak już muszę- telefon, jakaś krawędź, zapalniczka. :)
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jakie jest wasze ulubione piwo? Gospodarz 21 9 985 23.08.2017, 09:43
Ostatni post: trykietron
  Jakie kłamstwo ludzie mówią sobie najczęściej? Gospodarz 45 13 732 03.07.2015, 16:17
Ostatni post: Robotox
  Czym najczęściej się poruszasz? Cassius 15 3 588 15.12.2013, 20:41
Ostatni post: Nicholas

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości