Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Jak wypłacić pieniądze z PayPal na konto?
#1
Witajcie mam pewien problem - potrzebuje wypłacić pieniądze z PayPala na konto w mBanku, nie mam natomiast jak tego zrobić gdyż dany numer konta może być przypisany tylko do jednego konta na PayPalu, niestety swoje konto już wcześniej przypisałem do innego PayPala, a teraz nie mam jak wypłacić.

Znacie może jakieś serwisy internetowe, które umożliwiły by mi taką wypłatę? Lub jakiś inny sposób w jaki mogę wypłacić swoje pieniądze?
  Odpowiedz
#2
Na dobrą sprawę możesz dodać inne konto kogoś z rodziny do tego acc paypal. Może rodzeństwo posiada? Albo dogadaj się z rodzicami, że przelejesz im taką i taką sumę, a potem oni Ci wypłacą.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Daje konto do płatnych torrentów perla86 0 7 002 25.05.2017, 11:34
Ostatni post: perla86
  Copyright Trolling, czyli jak wyłudzać pieniądze! Swordancer 0 2 046 24.09.2014, 17:22
Ostatni post: Swordancer
  Jak usunąć konto na FB? Baron 4 3 341 12.09.2014, 11:13
Ostatni post: kilon
  PayPal i powiązanie z kartą voRso 4 2 773 26.01.2013, 00:56
Ostatni post: szalony
  Jak ustawić unikalny link na fanpage facebook lub konto prywatne? Baron 0 4 483 31.10.2011, 19:24
Ostatni post: Baron

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości