Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Jaki jest wasz ulubiony film horror?
#11
tak Piła jak dla mnie to zdecydowanie jeden z lepszych... kurcze ktoś tu pisała ze dobre są te stare :)) jak byłam malutka to brat zawsze oglądał i to były najlepsze filmy ;) jeszcze na kasetach video - cała rodzina zasiadała żeby horror obejrzeć.. a teraz? jak widzę napisy " najlepszy horror 2011" i zaczynam oglądać to szybko kończę, bo szkoda czasu na gnioty :)
  Odpowiedz
#12
(28.07.2011, 11:07)dorotisSs napisał(a): Uwielbiam wszystkie części Piły.


A jeśli chodzi o kiepskie moim zdaniem horrory to :
Klątwa - wszystkie części ( japońska wersja ) - nie wiadomo czy się śmiać czy myśleć "WTF?!"

Jako że jestem wielbicielką azjatyckiego kina grozy, nigdy nie mogę uwierzyć, że ktoś może nie lubić japońskiej (oryginalnej) wersji "Klątwy", zawsze jej bronię rękami i nogami. :) Mogę zapytać, dlaczego Ci się nie podoba? :)

A wszystkie "Piły" też bardzo lubię, choć to gore, które ja traktuję jako osobny gatunek filmowy, nie jako horror sensu stricte, jeśli nie występują tam przy okazji elementy nadprzyrodzone (jak choćby w "Martwicy mózgu"). Wiem, że kino rządzi się swoimi prawami, ale ja po prostu jestem przywiązana do literackiej definicji horroru, jako gatunku z dziedziny fantastyki. :)
  Odpowiedz
#13
Droga do Piekieł i oszukać przeznaczenie :)
Moje ulubione :)
"Jeśli skopiowanie płyty to kradzież, to idąc tym tropem - zrobienie komuś zdjęcia to porwanie" - Anonymous
  Odpowiedz
#14
Na mnie mocno działa "Blair Witch Project".
"Wszyscy Kłamią"... - Gregory House
  Odpowiedz
#15
ostatnie horrory jakie wywołały u mnie strach to Paranormal Activity i Rec 1; polecam wszystkie części Piły
Cytat:Większość ludzi nie docenia tego, że żyje. Ale nie ty. Już nie. - Jigsaw
Ring, Apartament, Hostel, Oni, Teksańska Masakra Piłą Mechaniczną (oglądał ktoś z Was 2 ??)
  Odpowiedz
#16
Paranolmal Activity 3 Mój najbardziej ulubiny. Byłem na tym w kinie i nie powiem można się przestraszyć.
  Odpowiedz
#17
Rec 2 oraz Wzgórza mają oczy 2...Ok
  Odpowiedz
#18
Nie przepadam za horrorami, ale ktoś mnie tu w domu zawsze nimi katuje. Duże wrażenie zrobił na mnie Silent Hill i Dom woskowych ciał:OO. A gnioty to Droga bez powrotu i Godzilla:D
  Odpowiedz
#19
Oszukac przeznaczenie wszystkie 4 cześci piatej jeszcze nie ogladałem ale niedługie sie wybiore :)
  Odpowiedz
#20
Jak dla mnie najlepszy horror to: "Pamiętniki Emilly Rose"
Zaś za najsłabszą produkcję uznaję filmy z serii: "Ring" ;)
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jaki film polecacie? Alpha22 31 29 902 01.05.2015, 20:30
Ostatni post: sabriela
  Jak pobrać film ze strony WWW? enrique97 5 6 992 25.10.2012, 20:08
Ostatni post: dimix
  Jak nazywał się taki film? Zahoro 1 2 343 15.09.2012, 19:19
Ostatni post: bezebunden

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości