Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Jaki prezent pod choinkę sobie sam/sama sprawiles/as ?
#1
Tak jak w Nazwie tematu :)
"Jeśli skopiowanie płyty to kradzież, to idąc tym tropem - zrobienie komuś zdjęcia to porwanie" - Anonymous
  Odpowiedz
#2
Najlepszym dla mnie prezentem byłoby, złożenie życzeń bliskiej osobie (dziewczynie), która się na mnie się obraziła. Trochę się poczułem szczęśliwy.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#3
Haker, to życzenie zależy tylko i wyłącznie od Ciebie samego. Możesz je spełnić choćby za chwilę ;)

Odnośnie tematu, niczego sobie nie sprawiałem.
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#4
Ja jeszcze nie zdążyłem kupić, lecz kupię Xperię SP, czekam na czas po świętach. Wtedy będą nieudane prezenty i może się trafić jakaś okazja :)
  Odpowiedz
#5
A po co miałbym sam sobie sprawiać prezent po choinkę? :)
  Odpowiedz
#6
Ja za 2 dni kupie sobie BF4.

Wysłane z mojego GT-S6310 za pomocą Tapatalk 2
  Odpowiedz
#7
Po świętach nowy smartfon, jaki to jeszcze nwm.
  Odpowiedz
#8
Dla mnie najlepszym prezentem był wieczór spędzony z najbliższymi. U mnie wszyscy niestety zbierają się tylko w święta. Ich obecność była dla mnie najlepszym prezentem ;)
  Odpowiedz
#9
Na Święta 2013 rodzice pokłócili się ze mną (zawsze to robią) i w wyniku kłótni nie przyrządzili potraw wigilijnych i na wigilie wyjechali do rodziny do innego miasta. Tuż przed wigilią zostałem sam. Zamknąłem się na strychu, wstawiłem tam moje hi-fi i słuchałem ciężkiej muzyki online. To był początek końca wiary w normalne spokojne życie.
Nie rozmawiam za pomocą czatu i PW.
  Odpowiedz
#10
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kiedy ubieracie choinkę/jaką sztuczną czy naturalną? Negr1 9 3 956 24.12.2017, 08:31
Ostatni post: Paweu
  Jaki tytuł utworu? pandokti 1 1 635 31.05.2016, 15:23
Ostatni post: Suicider
  Jakie kłamstwo ludzie mówią sobie najczęściej? Gospodarz 45 13 732 03.07.2015, 16:17
Ostatni post: Robotox
  Ulotkarze - Jaki macie do nich stosunek ? Mesajah 20 7 593 28.02.2015, 14:19
Ostatni post: Shina96
  Bez kogo nie wyobrażacie sobie życia? Gospodarz 4 2 447 17.03.2014, 20:16
Ostatni post: Kaiselin

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości