Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Jaki prezent pod choinkę sobie sam/sama sprawiles/as ?
#11
Skrzypas dobry z Ciebie gość. Widać, że masz odwagę się przyznać, więc silny jesteś by wiele przetrzymać za to gratulacje, bo niewiele osób to potrafi. Czasy są ciężkie, raz będzie lepiej, a raz gorzej. Ważne by się nie poddawać, a życie będzie nas doświadczać w różny sposób. W razie czegoś to wal śmiało gdy coś będzie trzeba. Ja w Ciebie wierzę, że się nie poddasz, bo jesteś silny, a jak siły zabraknie to pisz, coś poradzimy. Również zboczyłem z tematu.

Święta? Co sprawiłem sobie na święta? Chwilę oddechu, spokoju, i odpoczynku od wszystkiego co ciężkie, a skupiłem się na tych których kocham.
  Odpowiedz
#12
No, Skrzypas. Lekko w życiu nie jest, ale poddawać się nie można. No i jak coś, to pisz, na pewno coś wykombinujemy.

Na święta po prostu odpoczęłam. Od pracy, nauki, kłótni i całej reszty zbędnych emocji.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kiedy ubieracie choinkę/jaką sztuczną czy naturalną? Negr1 9 3 956 24.12.2017, 08:31
Ostatni post: Paweu
  Jaki tytuł utworu? pandokti 1 1 633 31.05.2016, 15:23
Ostatni post: Suicider
  Jakie kłamstwo ludzie mówią sobie najczęściej? Gospodarz 45 13 732 03.07.2015, 16:17
Ostatni post: Robotox
  Ulotkarze - Jaki macie do nich stosunek ? Mesajah 20 7 593 28.02.2015, 14:19
Ostatni post: Shina96
  Bez kogo nie wyobrażacie sobie życia? Gospodarz 4 2 447 17.03.2014, 20:16
Ostatni post: Kaiselin

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości