Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Jakie macie plany na ferie zimowe?
#1
Niestety śniegu w moim regionie nie będzie, ale będzie za to dużo deszczu, który nie jest mi w cale potrzebny.
Dlatego musiałem sobie przemyśleć, żeby gdzieś pójść zarobić trochę kaski, dlatego zdecydowałem się na pomocnika przy rozwożeniu Rzeszowianki.
Kasa jest mi bardzo potrzebna, ponieważ duże wydatki są na szkołę itp...
A wy jakie macie plany na ferie?

Mimo że pogoda jest jaka jest, to nie zamierzam siedzieć przez dwa tygodnie w domu na czterech literach.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#2
U mnie śniegu trochę sypnęło, można powiedzieć że to zima.
A jeśli chodzi o ferie, to tradycyjnie zostaje w domu. Także wyjeżdżam pod telewizor i komputer.
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#3
Jako że mam tylko tydzień ferii i wyłącznie gdy wszystko pozaliczam, to no cóż... D**y z domu ani rusz! Zaplanuję taktycznym podejściem kolejny semestr.
  Odpowiedz
#4
Na chwilę obecną wszystko ogarnięte i tylko odliczam dni na wyjazd do Zakopca ze znajomymi :)
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#5
Do mnie w lutym wpada przyjaciel z Anglii na jakiś czas, więc pewnie będzie to okres właśnie ferii w Wielkopolsce ;)
  Odpowiedz
#6
Śnieg miałem przez jeden dzień. W ferie planuję udać się do dentysty na leczenie kanałowe.
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz
#7
Będę robił to co zawsze. Siedział przed kompem, ćwiczył i więcej spotykał się ze znajomymi.
  Odpowiedz
#8
Ja mam zamiar częściej odwiedzać siłownię, może gdzieś znajdę atrakcje jakieś, albo posiedzę w domu i odpocznę w końcu :)
  Odpowiedz
#9
Ferie, co to są ferie? Połamany

Jeśli zaliczę wszystko i nie będę miała poprawek, no to zostaną mi dwa tygodnie. :)
Głównie praca. Powinnam się ogarnąć i odzwyczaić wzrok od komputera, a przenieść go na książki. Może jakiś wypad do kina, albo dwa. Chciałabym do teatru, ale jakoś żadna z koleżanek nie podziela moich teatralnych fascynacji. Zobaczymy :)
Free Your Mind!
  Odpowiedz
#10
Do teatru ja się chętnie przejdę z Tobą, albo lepiej, porwę Cię kiedyś do Filharmonii Kaliskiej... Bajka :)
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jakie jest wasze ulubione piwo? Gospodarz 21 9 984 23.08.2017, 09:43
Ostatni post: trykietron
  Jakie byłyby Wasze ostatnie słowa przed śmiercią? Monoceros 3 2 508 07.06.2017, 20:55
Ostatni post: perla86
  Jakie zwierzę do was pasuje Nieśmiertelny 4 1 297 28.03.2017, 20:10
Ostatni post: Ełdef
  Co macie na wigilię? Baron 10 2 980 28.12.2015, 15:59
Ostatni post: Demanufacture
  A Wy jakich sąsiadów macie? Gospodarz 10 4 107 01.10.2015, 15:56
Ostatni post: baca

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości