Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Kopanie kryptowalut
#1
Co myślicie o kopaniu kryptowalut? Ile trzeba zainwestować, żeby na tym zarobić?

Kopanie Bitcoina już opłacalne nie jest, ale są nowe waluty szybko zyskujące na wartości takie jak Ethereum i zCash, które w ostatnich miesiącach mają kilkukrotny wzrost wartości. Dużo osób na świecie zaczęło się tym zajmować wykupując hurtowo karty graficzne ze sklepów.[Obrazek: pcWpOuA.png]


  Odpowiedz
#2
Poczytaj specjalistów z branży. Na YT ich sporo. Moim zdaniem, z tego co wyczytałem ostatnimi czasy, to wiele osób odradza inwestowanie. Duże wahania, niepewność zysku, ogólna nietrwałość.
Aczkolwiek to nie moja działka, więc nie opowiem Ci o szczegółach :)
  Odpowiedz
#3
Ja trochę bałbym się inwestować w nowe kryptowaluty, bo są mało znane i różne rzeczy mogą się z nimi dziać np. gwałtowny spadek wartości. Jeśli chodzi o bitcoiny, to podobno są na rynku dedykowane układy do ich kopania, ale ile są one warte to nie wiem.
  Odpowiedz
#4
To się nigdy nie opłaca na dłuższą metę, może przez krótki czas, potem 5 dolarów dziennie max, to jest nic, a zużycie prądu, zakup sprzętu itd.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości