Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Lubię siebie za... - pozytywne afirmacje
#21
Nie lubię siebie :|
  Odpowiedz
#22
Spróbuj polubić poszczególne elementy Ciebie. Nie uogólniaj, że całego siebie nie lubisz zdefiniuj dokładnie co Ci się w sobie nie podoba (wszystko to nie odpowiedź). A później możesz się wziąć za walkę z wadami, albo się z nimi pogodzić.
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] Staram się pisać poprawnie
  Odpowiedz
#23
Raczej walczyć się z tym nie da - brak chęci i motywacji ;)
Pogodzić? Hmm, jeśli są co jakiś czas wytykane nie da się pogodzić...
  Odpowiedz
#24
(02.03.2013, 15:09)Kaiselin napisał(a): Spróbuj polubić poszczególne elementy Ciebie. Nie uogólniaj, że całego siebie nie lubisz

Dokładnie, nie można nie lubić całości, gdyż każda całość jest tak naprawdę sumą integralnych, ale odrębnych części. To tak jak by powiedzieć: że się nie lubi swojego kraju. Jesteś pewien, że go nie lubisz? A co z Twoimi ulubionymi miejscami, przyjaciółmi itd? Oni też są częścią tego kraju, więc nie powiesz, że nie lubisz go tak do końca, bo wtedy musiał byś odrzucić również te elementy, które są Ci bliskie.

Z pewnością jest w Tobie coś, co sprawia, że jesteś niepowtarzalny i nawet jeśli tego nie dostrzegasz, to ja wiem, że tak jest. Masz niepowtarzalną sekwencję DNA, jedyny w swoim rodzaju układ linii papilarnych i wiele innych - to wszystko czyni Cię kimś wyjątkowym, nie do podrobienia.

Jest wiele rzeczy, które zapewne robisz lepiej od innych: może grasz na jakiś instrumencie, może malujesz, albo masz świetny dryg do interesów? Wszystkie te cechy to zalety z których powinieneś być dumny. Jedną z podstaw ludzkiej egzystencji jest akceptacja i takie zwyczajne, egoistyczne kochanie siebie. Człowiekowi, który nie docenia własnej osoby o wiele trudniej jest zasłużyć na szacunek innych. Im bardziej kochasz siebie, tym lepiej wszystko Ci wychodzi, jesteś pełniejszy jako człowiek, w końcu darzysz uczuciem cud stworzenia. Filozofia wschodu mówi, że u podstaw wszelkich problemów leży między innymi brak akceptacji samego siebie.
  Odpowiedz
#25
Nie gram na żadnym instrumencie, nie maluję, nie mam drygu do interesów :C

BEZTALENCIE !
  Odpowiedz
#26
(14.03.2013, 14:40)Mychaty napisał(a): BEZTALENCIE !

W takim razie jesteś jedynym na świecie tak wyjątkowym beztalenciem Haha Brawo
  Odpowiedz
#27
Mychaty napisał(a):Nie lubię siebie :|
Mychaty napisał(a):Raczej walczyć się z tym nie da - brak chęci i motywacji
Pogodzić? Hmm, jeśli są co jakiś czas wytykane nie da się pogodzić...
Mychaty napisał(a):Nie gram na żadnym instrumencie, nie maluję, nie mam drygu do interesów :C

BEZTALENCIE !
Lepiej założyć od razu, że życie jest do dvpy. Zachowujesz się jak mała dziewczynka, która nie dostała ipod'a pod choinkę. Wiesz jaka jest różnica między ludźmi, którzy naprawdę dostają od życia ciężki los, a takimi, którzy na siłę szukają współczucia? Ci pierwsi starają się walczyć, buntują się i nienawidzą okazywanej im litości przez innych. Podejmują walkę, chcą zmian. Druga grupa ludzi natomiast, to w rzeczywistości osoby, które nie mają wielkiego problemu, ale są na tyle leniwe i rozpieszczone, że starają się wyolbrzymić przed całym światem swoje cierpienie. Zobaczcie jak mnie boli! Ahh, umieram... Szczerze? Żałosne...

Mam z tym do czynienia na co dzień. Z moich usług korzystają faceci, którzy w większości właśnie tak płaczą. A to że dziewczyna go zostawiła, a to że nie może jej znaleźć, a to że jest takim nieudacznikiem, i tak w gruncie rzeczy chodzi o jedno, brak bliskości. Nie wiem co jest do końca Twoim głównym problemem, nie znam Cię, nie rozmawiałem z Tobą, ale gwarantuję Ci, że droga do ogarnięcia Twojego każdego, nawet wyimaginowanego stanu, prowadzi tylko i wyłącznie przez poznanie własnej wartości. Jeśli sam w siebie nie uwierzysz i nie podejmiesz walki, nic w życiu nie osiągniesz. Im cięższe brzemię, tym większe wyzwanie, zwycięstwo smakuje najlepiej, kiedy nie było łatwe do osiągnięcia. Masz wybór, nadal użalać się nad sobą, co tylko z pozoru daje chwilową ulgę, albo stawić temu czoła. Pokaż, że coś znaczysz na tym świecie, nie ludziom, ale przede wszystkim sobie. Nabierz w swoich oczach szacunku, a życie stanie się proste. Oto cały sekret. Młody jesteś, wszystko przed Tobą.

Żeby nie robić kompletnie spamu... Lubie siebie za - Szczerość.
  Odpowiedz
#28
Lubię siebie za to, że:
- potrafię znaleźć drogę wyjścia z trudnych sytuacji
- umiem cieszyć się życiem
Ci którzy Cie wspierają, znają na wylot, a jednak nadal kochają...Gdziekolwiek się znajdujesz, Twój świat tworzą Twoi przyjaciele...♥


[Obrazek: 52a49b2b5a5d8.jpg]
  Odpowiedz
#29
Lubię siebie za to, że dwa lata temu ruszyłem dupę, i życie w końcu zaczyna nabierać mi wymarzonych kształtów. :)
  Odpowiedz
#30
Potrafię sam siebie rozśmieszyć i nauczyłem się dystansu do trudnej rzeczywistości.
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nad jakimi cechami u siebie pracujecie lub pracowaliście? Lejsi_126 16 4 595 29.07.2017, 11:46
Ostatni post: wrzochal11
  Jak zaakceptować siebie? Gajver248 29 5 137 01.07.2017, 17:42
Ostatni post: Paweu
  Pozytywne myślenie - tajemnica udanego życia. adam-as 3 2 131 04.11.2012, 18:54
Ostatni post: Ejdam

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości