Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Moje przedstawienie z okazji święta Niepodległości-2011
#1
Smile 
Oto przedstawienie z okazji święta Niepodległości-Powstania listopadowego.
Jest to przedstawienie przeciętnej rodziny która żyła w tamtych czasach,przedstawienie problemów z jakimi się borykali na co dzień np. brak pieniędzy,brak żywności,opalenie mieszkania na zimę.Były to bardzo trudne czasy,na ich oczach powstawała polska. Fragment rozmowy ojca-mnie,dziadka-mojego kolegi Michała i matki-Zuzi też koleżanki.
Ojciec- Ja też wychodzę na jutro zapowiada się wiec narodowy
Matka-Ale przecież są inni.Czy wy obaj musicie być tam obecni?
Dziadek-Nie zatrzymuj ich,Marysiu.Na naszych oczach powstaję Polska.Kto ma ją tworzyć,jeśli nie my Polacy?
W tle melodia: Tam na błoniu
Dla mnie bardzo fajne przedstawienie,wiemy w jakich trudnych i ciekawych czasach żyli.Oto zdjęcie przed przedstawieniem:
[Obrazek: obraz231ar.jpg]
Po lewej mój kolega Piotr i ja w kapeluszu oraz inni.
Proszę o odpowiedzi:)
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wszystkiego Najlepszego Z Okazji Świąt Wielkanocnych! SimLay 14 5 293 07.04.2015, 19:15
Ostatni post: Robotox
  Jak Minęły Ci Święta Bożego Narodzenia? Gospodarz 5 3 005 03.01.2015, 17:19
Ostatni post: amb00
  Jak zamierzasz spędzić tegoroczne święta? Nicholas 10 3 849 13.12.2014, 23:03
Ostatni post: Lalus
  Stroisz dom na święta? Nicholas 4 1 593 13.12.2013, 11:13
Ostatni post: Whisper
  Data 11.11.2011 - spostrzeżenia? Karol 21 7 891 26.12.2011, 19:33
Ostatni post: Aysha

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości