Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Najlepsza składanka rockowa
#1
Macie jakieś swoje ulubione składanki rockowe? Zauważyłem tu parę osobistości z pojęciem muzycznym. Cos polecicie?
  Odpowiedz
#2
Moje typy na składanę z lat '80 i '90 :)

1. AC/DC - TNT
2. Guns N' Roses - Sweet Child O' Mine
3. Aerosmith - Dream On
4. Sex Piostols - (I'm not your) steeping stone
5. Led Zeppelin - Stairway to Heaven
6. Turbo - Dorosłe dzieci
7. Metallica - Nothing Else Matters
8. Joan Jett - I love rock n' roll
9. Bon Jovi - Always
10. Pearl Jam - Sad
11. Rolling Stones - Angie
12. Europe - Final countdown
  Odpowiedz
#3
Jeśli chodzi o składanki, to takowych nie posiadam, tylko płyty pojedyńczych wykonawców.
Z polskich to słuchałem Polskich Ballad Rockowych. Jest ich tam chyba z 5 części.
Składanki wychodzą prawie non stop, tak jak płyty niektórych wykonawców typu The Best Of, lub Greatest Hits.
Chciałbym żeby powstała kiedyś taka dobra składanka z gatunku Melodic Death Metal lub Metalcore :)
Może ktoś tutaj by zapodał taką jakąś jego listę na taką składankę? :D
[Obrazek: aG8bM6P.png]






  Odpowiedz
#4
[Obrazek: Mastermixers___Grandmaster_Rock_01__b_-1348273931.jpg]
80 min klasyki rocka non-stop . Moja ulubiona składanka . Wrzuciłem ją wczoraj na chomika jeśli ktoś zainteresowany .
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
  Odpowiedz
#5
ROCKISNOTDEAD napisał(a):Chciałbym żeby powstała kiedyś taka dobra składanka z gatunku Melodic Death Metal lub Metalcore
Dokładnie. Ja również bym tego chciał.:) Dzięki za pomoc. Obczaję wasze propozycje.

____________________________________
Hans: Aby nie robić off'a tutaj zamieszczam Ci kilka corowych kawałów, które mogą Cię zaciekawić :D

parkway drive - karma
all that remains - this calling
trivium - in waves
bury tomorrow - lionheart
avenged sevenfold - bat country
atreyu - honor
bullet for my valentine - the poison
killswitch engage - a light in a darkened world
as i lay dying - anger and apathy
trivium - ascendancy
never see tomorrow - she loves me, sho loves me not
all that remains - chiron
frontside - martwe serca
horizons - open arms
stick to your guns - where the sun never sleeps
____________________________________
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Muzyka rockowa i moda marcin1979 2 3 257 05.09.2013, 17:52
Ostatni post: James

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości