Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Najlepsze płatne Hostingi stron WWW
#1
Witam, proszę o umieszczanie w tym wątku waszych propozycji i opinii na temat najlepszych płatnych Hostingów WWW.
Ja ze swojej strony mogę polecić Hosting iq.pl. Profesjonalne serwery, szybka pomoc, i co najważniejsze niskie ceny.

Pozdrawiam.
#2
Ja korzystam z 2hi.pl

Dużo na ten tema nie powiem, bo znać się nie znam.Ale wszystko śmiga jak powinno, obsługa jak najbardziej profesjonalna, więc polecić mogę :)
#3
Linuxpl.com

Szybki hosting, przyjazna obsługa. Bardzo szybko odpowiadają na GG, szybko reagują na zgłaszane problemy. Dbają po prostu o swój interes. W panelu zarządzania niemal zawsze dostępna jest przynajmniej jedna osoba (zazwyczaj 2-3). Uptime hostingu waha się w granicach 99,80 - 99,96% więc wynik bardzo dobry.

Polecam.
#4
Swoje strony hostuje na serwerach firmy pdg.pl

Szybki, stabilny, profesjonalny hosting. Obsługa bardzo pomocna, w każdej sytuacji można liczyć na pomoc z problemem kontaktując się przez gg czy maila. Za darmo przenieśli mi strony z poprzedniego serwera :)
#5
polecałbym hosting "xaa.pl"Szybki i stabilny hosting WWW na Twoją stronę internetową

2. Płatność za pomocą SMS'a lub przelewem/kartą

3. Sześć zróżnicowanych pakietów do wyboru

4. Krótki adres w .xaa.pl za darmo

5. Mysql, php, cPanel, fantastico

6. Aktywacja w 5 minut
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
#6
Dla mnie najlepsze płatne to ovh.
#7
Ja używam ProSerwer.pl (xaa.pl) i jestem zadowolony :)
#8
A ja polecam www.2hi.pl
Solidna firma, z wyrobioną już marką. Hosting niezawodny i wydajny, generalnie jestem bardzo zadowolony :)
#9
Od kilku lat na Firehost - zero problemów. Serwer działa na prawdę szybko, sprawnie, nie sprawia problemów. Ogólnie - jestem zdecydowanie zadowolony.
To co mnie szczególnie interesowało to wybór panelu zarzązania. Nie musicie mieć obowiązkowo DA, może też być cpanel, a wszystko zaczyna się od darmowego testu.
#10
Zdecydowanie Nazwa.pl Jakość Świetna zresztą Tak samo jak obsługa :)
[Obrazek: 7HOfJI1.png]
Niedostępny


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Darmowe i płatne Hostingi WWW SimLay 13 5 583 01.03.2017, 19:32
Ostatni post: Dominik

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości