Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Najważniejszy jest zawsze pierwszy krok...
#1
No, wreszcie coś drgnęło. Widać tu wpływ działalności papieża Franciszka. Chociaż przecież "jedna jaskółka nie czyni jeszcze wiosny". Jednak mam nadzieję, że za tym przykładem pójdą inni, a ja doczekam się wreszcie równego traktowania wszystkich obywateli kraju, w tym kapłanów każdej religii. Kościół zaś przystąpi w końcu do samooczyszczania...
Źródło, portal TVN24.pl napisał(a):
Zaskakująca decyzja kurii warszawsko-praskiej. Znany proboszcz jednej ze stołecznych parafii został zawieszony w obowiązkach. Kuria, która do tej pory nie była stanowcza w działaniu - teraz zareagowała wręcz błyskawicznie. Kilka dni po tym, jak padło oskarżenie o pedofilię, zapadła decyzja o odwołaniu. A chodzi o cenionego księdza, doradcę Episkopatu, katolickiego wykładowcę, wreszcie bliskiego współpracownika arcybiskupa Henryka Hosera.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Co to jest Bulla papieża Franciszka? Baron 2 1 512 07.06.2017, 10:24
Ostatni post: SNOWDOG
  Czy Bóg jest litościwy? Monoceros 73 20 417 12.04.2014, 20:29
Ostatni post: Paweu
  Sex jest złem. Paweu 25 9 400 06.04.2014, 08:53
Ostatni post: Mesajah
  Jaka jest Twoja wiara? - ankieta Paweu 17 9 449 22.03.2014, 23:57
Ostatni post: skrzypas
  Co to jest spowiedź? Czy jest to potrzebne? adam-as 47 15 922 06.12.2013, 12:37
Ostatni post: Paweu

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości