Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Nazwa domu pogrzebowego
#11
Odjechane Trupy Haha Lepszej nazwy już nie znajdziesz :D
Przeważnie jest tak, jak ktoś zakłada zakład pogrzebowy to daje swoje nazwisko do nazwy np: Zakład u krupnika Krupnikowski zakład, w moim regionie jest tak nie wiem jak u Cb da Vinci :D
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#12
Jeden zakład mam już na nazwisko ojca i rejestracja nie jest na mnie. Teraz biznes otwieram w innej parafii i już błędu z przeszłości nie popełnię, nazwa musi być. Obecny zakład chyba też potem zespole nazwą.

Dzięki chłopaki za zainteresowanie :) Mono, dobrze Ci szło, dawaj więcej.
  Odpowiedz
#13
Kurde, mało co z łaciny jeszcze pamiętam. :P
(et?) Omnia fines; rei memoriam (pamięci);
lability;
vita brevis (pół żartem pół serio :P);
Bene quiescas- spoczywaj w pokoju
cimiterio
funere domum- po prostu dom pogrzebowy
Ozyrys, Tanatos, Charon, Hypnos, Nyja (słowiańskie), Kali (czyli popularne bóstwa śmierci)
No i wszelkie wariacje na temat- Domus morti, Ars moriens i wiele innych.
  Odpowiedz
#14
Może "Ku Słońcu". Brzmi raczej delikatnie, ale i zarazem wiadomo o co chodzi.
"Wszyscy Kłamią"... - Gregory House
  Odpowiedz
#15
Podoba mi się Gloria Mortuis - Chwała zmarłym. ładnie brzmi i dobrze wygląda, a o to chodzi. Nazwa to akurat najmniejszy problem, do stworzenia projektu jeszcze minie jakiś czas, przed sobą mam budowę obiektu, a raczej kompleksowy remont stojących już czterech ścian, ogarnięcie urzedów, dofinansowań, wyssanie środków unijnych itd, czyli do wiosny mam czas na wymyślenie dobrej nazwy :D
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Skąd się wzięła nazwa śmigus dyngus? Borat 1 2 616 10.04.2012, 23:12
Ostatni post: MissFuneral

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości