Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Nie na temat.
amb00, współczuję. To zakrawa na absurd, co się dzieje w szkołach. Ciesz się, że Cię ostatnia reforma ominęła- teraz dopiero będzie bajzel.
  Odpowiedz
Nie spodziewałem się tego :D
[Obrazek: CeFKHlm.png]
  Odpowiedz
Hahhahahaha oryginalne konto, czy fake?
¿nʞɔoןɹǝɥs ʎuoןoʍopɐz ǝıqǝıs z śǝʇsǝɾ oɔ ı ou
  Odpowiedz
Swordancer To nie fake, gdy kliknę w to powiadomienie, to przekierowuje mnie na konto Gracjana z ponad 40k subów. Z tego mojego konta napisałem po prostu kilka komentarzy pod jego filmami.
  Odpowiedz
Fejm rośnie! Co do matury - U mnie całe szczęście nie jest tak źle..
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
Udało się :D[Obrazek: uXm2FMa.png]
  Odpowiedz
Gratulacje. :)
¿nʞɔoןɹǝɥs ʎuoןoʍopɐz ǝıqǝıs z śǝʇsǝɾ oɔ ı ou
  Odpowiedz
amb00 fajnie, że zdana, chociaż szału nie ma. A jak zawodowe?
  Odpowiedz
Demanufacture Zawodowe mam wszystkie zdane. Poza maturą mam też dyplom technika informatyka. A co do szału, to idę na studia zaoczne, gdzie i tak liczy się tylko kolejność zgłoszeń :P
  Odpowiedz
Skoro nie na temat to ja chcę zapytać czy orientujecie się wiecie jak wyglądają dom z bali CIACH ich jeszcze co prawda nie jest na mój portfel i na moje możliwości, ale w przyszłości chcę posiadać taki dom. Pytanie do Was - czy chcielibyście taki dom czy sądzicie, że z drewna domy są do niczego i lepiej murowane tradycyjne stawiać?
Demanufacture napisał 30.06.2019, 20:44:
Linki nie są zgodne z regulaminem forum
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości