Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Nowy Juror w X-Factor
#1
Najpierw zmiany w Mam Talent teraz nadeszła pora na X-Factor.
Ze stanowiskiem jurora pożegnała się Maja Sablewska, a w jej miejsce zasiądzie była wokalista zespołu Blue Cafe... Tatiana Okupnik.

Cytat:Na początku grudnia media obiegła informacja, że Maja Sablewska nie zasiądzie za jurorskim stołem w drugiej edycji show "X Factor" (przeczytaj newsa: "X Factor" nie dla Sablewskiej).

- Zmienia się jury X Factor, w którym nie będę brała udziału. Konflikt jurorów, przepychanki słowne to coś, czego ten program najmniej potrzebuje. Zawsze dla mnie najważniejsi byli uczestnicy tego programu, dlatego dobrze się stało. Życzę Czesławowi, Kubie i nowemu jurorowi wszystkiego co najlepsze, a szczególnie intratnych decyzji. Ja... rozstaję się z formatem, ale nie z telewizją TVN - pisała ostatnio na swoim blogu menedżerka gwiazd

Spekulacje na temat tego, kto ją zastąpi były pożywką dla mediów przez miesiąc. Padały takie nazwiska, jak Górniak, Peszek czy Trzetrzelewska. Propozycję dostała Małgorzata Kożuchowska, zrezygnowała z niej jednak na rzecz teatru (przeczytaj newsa: Kożuchowska wybrała teatr zamiast "X Factora").

Dziś poznaliśmy w końcu nazwisko trzeciego jurora. U boku Kuby Wojewódzkiego i Czesława Mozila zasiądzie Tatiana Okupnik

Źródło:Plejada.pl
[Obrazek: 98687577.jpg]
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
"You think you know me..."


  Odpowiedz
#2
Może to i dobrze.
Maja zawsze siedziała tam na środku taka przygaszona, w sumie mogło by jej nie być i nikt by tego nie zauważył.
Jest za mało odjechana jak na taki program.
Takie jest moje zdanie.
  Odpowiedz
#3
Moim zdaniem odjechani to powinni być uczestnicy tego programu, a nie jurorzy. Juror powinien skupić się na ocenianiu uczestników, a nie na sobie, na kreowaniu swojego wizerunku lub zwracaniu uwagi na siebie. To przyszli wokaliści powinni być w centrum uwagi, a nie jury. Nie ma co ukrywać, że w X Factorze postąpili podle z Sablewską. Zrozumiałabym to jeszcze, gdyby ona naprawdę źle się zachowywała, ale przecież jako jurorka była normalna, nie upokarzała uczestników. Może powinna być bardziej hałaśliwa i bardziej próbować zwrócić na siebie uwagę tak, jak np. Wojewódzki. Wtedy może miałaby szansę zostać, więc to będzie wskazówka dla wszystkich osób aspirujących na jurorów do tego typu programów. Ja osobiście mam już dosyć Wojewódzkiego w tych wszystkich talent szołach. Obrósł w piórka, popisuje się, robi z siebie błazna, zawsze chce być w centrum uwagi i uważa się za nie wiadomo kogo. A tvn na siłę go promuje z nieznanych nikomu przyczyn.
  Odpowiedz
#4
Daria napisał(a):Ja osobiście mam już dosyć Wojewódzkiego w tych wszystkich talent szołach. Obrósł w piórka, popisuje się, robi z siebie błazna, zawsze chce być w centrum uwagi i uważa się za nie wiadomo kogo. A tvn na siłę go promuje z nieznanych nikomu przyczyn.

Być może dlatego, że ludzie (nie wszyscy) chcą oglądać Wojewódzkiego.
Jak odchodził z Mam Talent to od razu pełno ludzi zaczęło pisać, że już nie będzie tego oglądać, że Kuba to część tego show i tego typu komentarze.
[Obrazek: 98687577.jpg]
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
"You think you know me..."


  Odpowiedz
#5
Są poważne programy i są takie jak X-Factor.
Tam zawsze było tak, że jury zwraca na siebie uwagę.
Skoro ma tak być to niestety ale Maja nie pasuje tam.
Oczywiście nie oznacza to, że robiła coś złego.
  Odpowiedz
#6
KruchyFix napisał(a):Oczywiście nie oznacza to, że robiła coś złego.
Z tego co pisze to podobno były jakieś kłótnie na wizji.
Być może się nie zgadzali w czymś, ale czy to kłótniami można nazwać... nie wiem.
[Obrazek: 98687577.jpg]
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
"You think you know me..."


  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Europa w Nowy Rok WazzUp 7 2 918 04.01.2014, 15:28
Ostatni post: WazzUp
  Tworzymy nowy Kodeks Obywatelski Vilandra 5 2 019 03.11.2013, 20:56
Ostatni post: Kaiselin
  Fabrycznie nowy Fiat 126p B0hazard 10 4 249 28.05.2013, 16:12
Ostatni post: da Vinci
  Nowy wygląd na Allegro Swordancer 21 6 941 17.04.2013, 08:18
Ostatni post: Cassius
  Nowy wirus! Nieśmiertelny 10 4 228 18.02.2013, 17:54
Ostatni post: Mychaty

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości