Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Od kiedy macie internet?
#1
Od kiedy macie internet?
Mój Tata mówił że w 2004/05 roku został zakupiony (z resztą to pamiętam) dekoder polsatowski który dawał ileś tam programów oraz internet w telewizorze, był wolny ale był, sterowało się bodajże pilotem można było dokupić klawiaturę i to wszystko. Pod koniec 2006 roku dekoder znikł wraz z internetem, ale nie na długo bo jesienią tegoż roku została zakupiona neostrada i stary gruchot (komputer), dokładnie nie pamiętam ale chyba tak, internet był do końca ME 2008 i potem znikł, w 2009 roku kupiliśmy stary komputer od wuja za granicy, miałbyć zakupiony internet jednak po potrójnej cenie komputer został sprzedany. Więc od 19-21 kwietnia 2012 roku mam internet aż do dziś, + przerwa trzymiesięczna, początkowo była to sieć play, aktualnie od listopada '12 jest to radiówka, trochę długa ta przygoda z internetem którego mam z większymi i mniejszymi przerwami od 8/9 lat :)
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#2
Ja mam internet od bodajże czwartej albo piątej klasy podstawówki. Czyli licząc prosto 7 lat będzie.
Oczywiście momentami miałem jakiś tam internet na impulsy, czy na czas z TP gdzie podłączało się
pod telefon ale był on cholernie drogi i wolny. Pamiętam że internet miałem jakoś po niecałym roku
po kupieniu przez moich rodziców komputera dla mnie za świetne wyniki w nauce, potem założyli mi internet
żebym mógł się rozwijać ale jak to jest wszyscy wiemy sami - w internecie widziałem więcej zabawy i gier
niż nauki i pożytku z jego posiadania.

Aż się łezka w oku kręci :-).
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#3
Odkąd Neo podłączył kabel od matrixa, Haha
  Odpowiedz
#4
A ja będę baardzo konkretna :D
2006-12-27 15:54:37 - dokładnie wtedy założyłam swoją pocztę (chyba jedyna rzecz, która jest stała, odkąd się podłączyłam)
Free Your Mind!
  Odpowiedz
#5
Dokładnie pamiętam, że wyszła wtedy FIFA 08 i z sąsiadem się zgadaliśmy na nocne młócenie online Haha
Był to 2007 rok, czyli Internet jest u mnie jakieś 6 lat.
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#6
Jakieś 7/8 lat temu to było :)
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
  Odpowiedz
#7
Internet mam już z jakieś 10 lat... 2002, 2003 rok. Wtedy była trochę wyższa kultura w sieci.
  Odpowiedz
#8
U mnie internet jest już od dwóch lat, ale co tego jak co roku drożeje internet:(
Chyba będą musiał zmienić internet na tańszy:(
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#9
Aniodiable, Tańszy nie oznacza gorszy!
da Vinci, Pamiętasz coś z tamtego okresu, chyba mało było for internetowych i w ogóle, jedyny facebook się trzyma.
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#10
P@weł napisał(a):Aniodiable, Tańszy nie oznacza gorszy!
W sumie nie ma różnicy dla mnie, muszę co miesiąc płacić po 40 zł:(
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kiedy ogłosić upadłość? Raspyoi 0 784 20.02.2020, 14:42
Ostatni post: Raspyoi
  Kiedy ubieracie choinkę/jaką sztuczną czy naturalną? Negr1 9 3 956 24.12.2017, 08:31
Ostatni post: Paweu
  Co macie na wigilię? Baron 10 2 980 28.12.2015, 15:59
Ostatni post: Demanufacture
  A Wy jakich sąsiadów macie? Gospodarz 10 4 108 01.10.2015, 15:56
Ostatni post: baca
  Ulotkarze - Jaki macie do nich stosunek ? Mesajah 20 7 594 28.02.2015, 14:19
Ostatni post: Shina96

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości