Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Play (Słaby Internet)
#11
O Jezu a ja narzekam, że mam słaby net. Nie zrywaj umowy.Pomęcz się z nim i zmień na jakiś inny.
Oh, I’m not afraid to die for the other kind of love
Take me to church
I'll worship like a dog at the shrine of your lies
I'll tell you my sins and you can sharpen your knife
Offer me that deathless death
  Odpowiedz
#12
Męczę się już długo ale teraz na prawdę potrzeba mi trochę szybciej by chodził. Gdyby wiele nic nie robił to ok ale robię i potrzebuję a on jest do du.....
  Odpowiedz
#13
Ja narzekam na Orange Freedom ale w porównaniu z Twoim to mój jest ekspres.
A chcesz zmieniać na mobilny ?
Oh, I’m not afraid to die for the other kind of love
Take me to church
I'll worship like a dog at the shrine of your lies
I'll tell you my sins and you can sharpen your knife
Offer me that deathless death
  Odpowiedz
#14
Nie tym razem chcę jakiś na kabel. Takie są chociaż bardziej stabilne i prędkość nie skacze tak że teraz jest 100kb/s a za 5 sekund już idzie po 20kb/s. No i ogólnie lepszy chyba jest. Też myślałem o orange. Około 50 zł bez limitów tylko nie pamiętam jaka nazwa oferty.
  Odpowiedz
#15
Ja mogę ci polecić internet w TOYA, sam mam i nie narzekam.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zakupy przez internet Karol 16 7 289 12.11.2014, 12:05
Ostatni post: blizna
  zarabianie kasy przez internet (Wypłaty instant) Br0nek1234 0 1 278 01.06.2013, 14:40
Ostatni post: Br0nek1234
  Internet - zawieranie nowych znajomości adam-as 6 3 711 06.12.2012, 16:25
Ostatni post: d3viL
Exclamation Jeżeli w przeszłości złapałeś wirusa, możesz stracić internet lupastro 8 3 444 25.07.2012, 11:56
Ostatni post: Diablo09
  Internet Cyfrowy Polsat - jak się sprawuje adam-as 6 4 297 04.12.2011, 11:33
Ostatni post: egon12

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości