Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Ankieta: Skąd znalazłeś się na forum?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Z fanpage na Facebooku.
0%
0 0%
Z linka od znajomego na innej stronie/forum.
25.00%
3 25.00%
Szukałem wielotematyka no i znalazłem, w google.
16.67%
2 16.67%
Z top-listy mybb, forum reklamowego.
8.33%
1 8.33%
Z reklamy na Youtub.
0%
0 0%
Z innej strony, napisz jakiej!
8.33%
1 8.33%
Z portalu Chomikuj.pl
41.67%
5 41.67%
Razem 12 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Po co komu Odjechani?
#21
Stop pomagania!
  Odpowiedz
#22
Oczywiście z Chomikuj trafiłam na Odjechanych :-) szukałam kodów do chomikowych rozmów, a kiedyś kody takie były dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. No i siłą rzeczy musiałam się zarejestrować :-) ale wcale tego posunięcia nie żałuję.
  Odpowiedz
#23
Ja też trafiłem tu dzięki chomikowi .Więc tak reklamowałem swojego chomika i patrze na jakimś chomiku.
Nie pamiętam jego nazwy jest baner "Odjechani.com.pl' więc wszedłem i się zarejestrowałem .
I wcale nie żałuję.Na początku byki takie robiłem ,że masakra .Poprawiłem ją dzięki pomocy MissFuneral i Vilandry.

Wcale się nie podlizuje :P.
  Odpowiedz
#24
Jako jedna z nielicznych nie trafiłam tu z chomika ;D Jak zatem się tu znalazłam? Przez Google. Wpisałam hasło: jak zamontować licznik rowerowy i trafiłam na ten wątek. Później jakoś tak mi się tu zostało :)
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] Staram się pisać poprawnie
  Odpowiedz
#25
Widzę że wątek zaczął powoli umierać śmiercią naturalną ;(, więc odświeżam.
Od tamtego roku dołączyło już do nas trochę osób, a może i stali bywalcy się wypowiedzą na pytanie zawarte w pierwszym poście tego wątku .
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
  Odpowiedz
#26
Widzę, że jestem w zdecydowanej mniejszości nie będąc "chomikującą". Szukałam informacji o technicznej stronie założenia bloga i takim sposobem trafiłam tutaj. Przejrzałam wcześniej fora gdzie delikatnie mówiąc był "burdel" i niestety zarówno użytkownicy jak i administracja niewiele sobie z tego robili. U "odjechanych" znalazłam wiele ciekawych tematów ( do czytania wszystkich nikt nie zmusza:P) oraz osoby, które służą pomocą i radą zwłaszcza takiemu laikowi jak ja;) So I`m here!
[Obrazek: podpis.jpg]
  Odpowiedz
#27
Na początku mojego postu chciałbym aby ten wątek został przypięty.
A pytanie brzmi skąd się wziąłeś na forum?
Proszę głosować oraz uzasadniać głosy ;)
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#28
Z chomikuj się dowiedziałam o forum :P
Free Your Mind!
  Odpowiedz
#29
Ja tak samo jak Jarus szukałem rozwiązania swoich problemów z chomikiem :D
Po części też zostałem bo szukałem forum wielotematycznego :)
Potem gdy poznałem tyle wspaniałych ludzi nie mogłem odejśc ;)
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
#30
A ja chciałem aby Kuba mi pomógł, bo znam go osobiście, ale ze względu na to że kiedyś działałem mu na nerwy, nie chciał w ogóle ze mną gadać, dlatego wykorzystałem forum , żeby naprawić swoje błędy. Udało się i napisałem później Kubie, że to ja i jego stosunek do mnie się zmienił. Jestem wypity strasznie, ale mówię to szczerze. Jestem Twoim dłużnikiem Kuba i dziękuję za wszystko!
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wasze wspomnienia z forum Odjechani.com Gospodarz 4 1 395 30.06.2017, 14:32
Ostatni post: Lejsi_126
  Najbardziej blyskotliwe wypowiedzi z forum odjechani.com.pl Baron 1 1 306 03.01.2016, 23:13
Ostatni post: amb00
  Instrumenty muzyczne, czyli na czym grają Odjechani? Demanufacture 17 5 633 30.03.2015, 08:30
Ostatni post: Maha Kali
  Co i komu wypada? Koniak 3 1 542 28.12.2013, 02:44
Ostatni post: DaViD16
  Gdybym był/była adminem na forum odjechani.com.pl to ? Mesajah 18 5 622 05.04.2013, 21:30
Ostatni post: B0hazard

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości