Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Pochwal się tatuażem!
#31
No właśnie na Candy mi to wyglądało, w sumie mieszkałam 3 kroki od Pierce of Cake. :D
  Odpowiedz
#32
  Odpowiedz
#33
Kurde, może to był jakiś konwent albo po prostu guest spot... kiedyś bardzo chciałam od niej i od SOL coś małego i słodkiego.
  Odpowiedz
#34
  Odpowiedz
#35
  Odpowiedz
#36
  Odpowiedz
#37
Aldona lub Futro z Szery i Julia Szewczykowska z Najgorsze Studio w Mieście, oba warszawskie. :) Muszę przyznać, że styl Futra bardzo mi się podoba a i wykonanie jest pierwsza klasa- paru znajomych ma na ciele jego projekty, natomiast Najgorsze Studio jest bardzo specyficzne, ale parzą pyszną kawę oraz są naprawdę spoko, jeżeli chodzi o konsultacje i doradzanie.
  Odpowiedz
#38
Nie słyszałam o tych stuidach wcześniej. Swoją drogą, ciekawy sposób na reklamowanie się nazwą 'Najgrosze Studio w Mieście' haha :D Kobitka widzę z samymi facetami robi ;D

Ja kiedyś chciałam zrobić tatuaż w Wawie w Azazel u Kuby, ale tyle razy do nich dzwoniłam i nigdy nie chcieli mnie umówić, więc stwierdziłam że to pierniczę. I dzięki temu wylądowałam u Candy Ink i o wiele lepiej na tym wyszłam. Nic nie dzieje się bez przyczymy :D

Mi marzy się zrobienie jeszcze tatuażu u Monika Ochman Tattoo w Łodzi. Ma przepiękne i przesłodkie prace :) Od niej tatuaż poszedłby pewnie na lewe przedramię. No i jeszcze u Candy Ink fajnie byłoby zrobić dwa na nogach ;D
  Odpowiedz
#39
Z łódzkich tatuatorów bardzo lubię jeszcze Olę Kozubską, najpierw dziarała w Od Świtu do Zmierzchu, teraz ma własne studio i masakrycznie ciężko się do niego dostać. :P W Azazelu byłam za szczeniackich lat, jeszcze w Milanówku, ale spanikowałam i się nie wydziarałam. :D Nie pamiętam, kto tam wtedy był. Jak będziesz w Łodzi daj znać. :P
  Odpowiedz
#40
No, widzę że Kozubska ma bardzo fajna kreskę! Szkoda, że tatuaże nie znikają po jakiś 10 latach, bo wtedy można byłoby się wytatuować od stóp do głów w pięknych pracach, a później w kolejnych - jeszcze piękniejszych! :D
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości