Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona Odjechani.com.pl wykorzystuje pliki cookie, odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!

Pochwal się tatuażem!
No właśnie na Candy mi to wyglądało, w sumie mieszkałam 3 kroki od Pierce of Cake. :D
  Odpowiedz
Demanufacture z tym, że ona tam nie tatuuje. Może kiedyś tam była, ale teraz ma swój salon ;]
  Odpowiedz
Kurde, może to był jakiś konwent albo po prostu guest spot... kiedyś bardzo chciałam od niej i od SOL coś małego i słodkiego.
  Odpowiedz
Demanufacture Sol właśnie teraz będzie na guest spocie w Pierce of Cake ;) Kiedyś mi sie jej prace podobały, a teraz wydają mi się takie sobie. Ja lubię wyraziste kolory, a u niej tylko niektóre tatuaże takie są. A teraz to już w ogóle technikę zmieniła i poszła w czerń.
  Odpowiedz
Nic i Cień mam podobne odczucia, dlatego napisałam "kiedyś". Sol przez naprawdę długi czas była związana z Pierce, abstrahując, kolczyki robiła mi tam laska, która teraz robi jakiś urodowy kanał na yt. Właśnie na początku bardzo podobały mi się prace Sol, ale ewolucja jej stylu nie do końca mi przypasowała, a samo wykonanie nie zawsze jest chyba tak dobre, jakby mogło być. Teraz śledzę twórczość dwóch artystów i u jednego byłam na wycenę projektu i konsultacji- muszę odłożyć odpowiednią sumę i myślę, że to będzie to. ;)
  Odpowiedz
Demanufacture Jak się nazywają ci tatuatoży? I o jakim tatuażu myślisz?
  Odpowiedz
Aldona lub Futro z Szery i Julia Szewczykowska z Najgorsze Studio w Mieście, oba warszawskie. :) Muszę przyznać, że styl Futra bardzo mi się podoba a i wykonanie jest pierwsza klasa- paru znajomych ma na ciele jego projekty, natomiast Najgorsze Studio jest bardzo specyficzne, ale parzą pyszną kawę oraz są naprawdę spoko, jeżeli chodzi o konsultacje i doradzanie.
  Odpowiedz
Nie słyszałam o tych stuidach wcześniej. Swoją drogą, ciekawy sposób na reklamowanie się nazwą 'Najgrosze Studio w Mieście' haha :D Kobitka widzę z samymi facetami robi ;D

Ja kiedyś chciałam zrobić tatuaż w Wawie w Azazel u Kuby, ale tyle razy do nich dzwoniłam i nigdy nie chcieli mnie umówić, więc stwierdziłam że to pierniczę. I dzięki temu wylądowałam u Candy Ink i o wiele lepiej na tym wyszłam. Nic nie dzieje się bez przyczymy :D

Mi marzy się zrobienie jeszcze tatuażu u Monika Ochman Tattoo w Łodzi. Ma przepiękne i przesłodkie prace :) Od niej tatuaż poszedłby pewnie na lewe przedramię. No i jeszcze u Candy Ink fajnie byłoby zrobić dwa na nogach ;D
  Odpowiedz
Z łódzkich tatuatorów bardzo lubię jeszcze Olę Kozubską, najpierw dziarała w Od Świtu do Zmierzchu, teraz ma własne studio i masakrycznie ciężko się do niego dostać. :P W Azazelu byłam za szczeniackich lat, jeszcze w Milanówku, ale spanikowałam i się nie wydziarałam. :D Nie pamiętam, kto tam wtedy był. Jak będziesz w Łodzi daj znać. :P
  Odpowiedz
No, widzę że Kozubska ma bardzo fajna kreskę! Szkoda, że tatuaże nie znikają po jakiś 10 latach, bo wtedy można byłoby się wytatuować od stóp do głów w pięknych pracach, a później w kolejnych - jeszcze piękniejszych! :D
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości