Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


"Pojedynki" grafików!
#21
Jestem też chętny .Ale trzeba dopracować szczegóły.:)
  Odpowiedz
#22
Wiesz Davvid, może opisz to wszystko ładnie dokładnie, bo w tej chwili mamy drobny harmider.
Proponowałby aby udział mógł wziąć każdy, nie koniecznie członek grupy GrafArt.

Bardzo podoba mi się ten pomysł.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#23
  Odpowiedz
#24
Aktualna lista uczestników:
Sponsorzy
- VanPure
- Rafał
- Sebastian
- Michał
- enrique97

(lista tylko do podglądu)
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#25
Należało by wybrać trzy osoby, które zajęły by się tym pomysłem. Ja niestety nie mam w tym tygodniu zbyt wiele czasu, ale zawszę mogę rzucić jakąś radą.
Po wykonaniu prac należało by je wysłać, do jednej z tych trzech osób, aby opublikowała jej jednocześnie. Tak będzie sprawiedliwiej.
Chomik: YouTube | Portfolio deviantART


  Odpowiedz
#26
To ja mogę zrobić baner dla konkursu :). Chyba nie będziecie mieli nic przeciwko.
  Odpowiedz
#27
Możesz zrobić, tylko porządny :)
Chomik: YouTube | Portfolio deviantART


  Odpowiedz
#28
Nie,no postaram się :).
  Odpowiedz
#29
A więc tak..

Jak już pisałem, udział może wziąć KAŻDY!
Zbieranie członków, jest do piątku, konkretniej 18.00, chyba, że uzbiera się 26 chętnych, to kończymy przed czasem.

Warunki:
- po zapisaniu się pełnej listy, każdy otrzyma swój numerek
- Strona internetowa będzie losowała, dwie osoby do pojedynku
- głosujemy za pomocą przycisku "podziękuj" przy pracy.
- zwycięzca otrzymuje 10.000 chomikowych punktów i przechodzi do kolejnej rundy
- przegrany dostaję na pocieszenie 2.000 punktów ;)

NA ZROBIENIE PRACY JEST 12h. Prace wysyłacie DO MNIE NA PRIV!

Jeżeli o czymś zapomniałem, podpowiedzcie ;)

  Odpowiedz
#30
o nagrodzie głównej ;P
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości