Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Potrzebujesz odpoczynku?
#1
Witam. Dzisiaj wykopałem taki oto obrazek. Czy działa nie wiem, sprawdzcie :).

[Obrazek: 1382474895_9ll7ev_600.jpg]

Jaki jest twój wynik? Podziel się w poście :). Ja potrzebuję snu mówi mi o tym ten obrazek i mózg :P. a Ty?
  Odpowiedz
#2
Ja widzę jakieś fale w różnym natężeniu :D
Ciekawe, aż zerknę na ten obrazek rano, gdy się wyśpię - może wtedy okaże się, że mam jakieś kuku-na-muniu :D
Free Your Mind!
  Odpowiedz
#3
Właśnie miałem iść spać ;)
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#4
Oczy od tego bolą, ciekawe kiedy mam sobie iść spać? jak czas szybko leci.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#5
Hmm, a mi się nic nie rusza Mysli
  Odpowiedz
#6
Minimalnie mi się rusza, myślałem, że będzie szybko i dynamicznie O.O Nie tak źle ze mną :D
  Odpowiedz
#7
Buhay, zależy ile śpisz, czy jesteś wypoczęty i w ogóle, ale jak siedzisz do 4 w nocy to powinno, chyba że wcześniej drzemiesz.
Na początku to wszystko się miesza, później trochę wolniej, nie śpię ośmiu godzin a góra 6,7 w dzień często drzemie, tak jak dzisiaj mimo to jestem zmęczony.
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#8
Paweł, można powiedzieć, że jestem świeżo po power napie, więc to pewnie dlatego. Fajnie zrobić sobie takie ładowanie parę razy dziennie i bez problemu wystarcza Ci 5h snu na dobę bez jakiegokolwiek zmęczenia.
  Odpowiedz
#9
To też zależy od wieku, na przykład mój dziadek ma 60 lat, no trochę więcej chodzi spać o 17,18 a wstaje trzecia, czwarta, przyzwyczaił się, ma swój czas. Ja nie lubię wstawać w dni robocze do szkoły, a w weekend wstaje przed siódmą, czasami.
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#10
Starsi ludzie nie potrzebują tyle snu, co młodzi ;)
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 15 gości