Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Prezes PZPN o nowych strojach reprezentacji
#1
[Obrazek: 633958036408314353.jpg]

Cytat:Spodziewałem się reakcji w stylu, że co nie zrobi PZPN, to jest niedobrze. Nawet jeśli to jest dobre - mówi "Przeglądowi Sportowemu" Grzegorz Lato, prezes PZPN.

Przegląd Sportowy: Od prezentacji nowych koszulek naszej kadry wszyscy wciąż mówią tylko o nich. I nowym logo.
Grzegorz Lato: Pół roku temu wiadomo było, jak będą wyglądać te koszulki. Wszystkim się podobały, nikt nie narzekał. Teraz nagle jest problem? Dlaczego pan to drąży?


Przegląd Sportowy: Bo kibice są oburzeni, że nie ma państwowego godła, tylko logo PZPN.
Grzegorz Lato: A nikt nie jest oburzony, że przed każdym meczem kadry stoją kilometrowe stragany pełne fajansu z godłem państwowym, który płynie do nas statkami z Chin? To godło schodzi na psy! Dlaczego o to nie ma hałasu?

Przegląd Sportowy: Może dlatego, że jest różnica między kubkiem czy zapalniczką z orłem, a strojem reprezentacji Polski.
Grzegorz Lato: Prawdę mówiąc, to spodziewałem się reakcji w stylu, że co nie zrobi PZPN, to jest niedobrze. Nawet jeśli to jest dobre. Reprezentacja siatkarzy też gra bez polskiego godła (grała, bo już ma godło – przyp. red.). Niedawno nowe koszulki zaprezentowali Czesi, też bez godła. I jakoś nikt nie robi afery.

Przegląd Sportowy: To jednak jest afera? Dotąd uparcie twierdził pan, że nowe stroje wszystkim się podobają: kibicom, dziennikarzom.
Grzegorz Lato: Nie będę nawet tego komentował. Głupie pytanie.

Przegląd Sportowy: Jest pan wybitnym reprezentantem Polski, nie czułby się pan dziwnie całując takie logo?
Grzegorz Lato: A dlaczego? Przecież tu też jest orzeł, a ja, proszę pana, z różnymi orłami grałem. Takim bez korony na przykład też. I co? Miałem się buntować? Niech pan zwróci uwagę, że piłkarze jakoś nie są oburzeni. Nowe stroje im się podobają. Gdyby nie wy, dziennikarze, nie byłoby hałasu.

Przegląd Sportowy:
Proszę mi wierzyć, że to nie wymysł mediów. Kibice są oburzeni. A orzeł bez korony na pana koszulce to nie był przecież wybór PZPN, tylko ówczesnych władz...
Grzegorz Lato: Nie będę już mówił o tych koszulkach. Człowiek chce dobrze, a wszyscy się czepiają. Proszę o inne pytania. Koszulki będą takie, a nie inne. Koniec tematu.

Pozostawiam bez komentarza, ale liczę na wasze.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kto zostanie nowym selekcjonerem reprezentacji? Nicholas 14 7 177 04.08.2012, 09:11
Ostatni post: VanPure
  Śledztwo w PZPN tungar 0 2 185 08.12.2011, 20:09
Ostatni post: tungar
  Prezes PZPN oskarzony o korupcje! tungar 2 3 245 25.11.2011, 18:13
Ostatni post: tungar
  Orzeł pokonał prezesa PZPN tungar 1 2 475 23.11.2011, 08:21
Ostatni post: Leszek
  Burza w PZPN tungar 0 2 348 18.11.2011, 17:46
Ostatni post: tungar

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości