Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Recenzja filmu Kler
#1
Proszę o recenzje filmu Kler. Czy ktoś był w kinie i oglądał?
  Odpowiedz
#2
Znajomi byli, mieli mieszane uczucia. Ogólnie mówili że film jak zwykle nadmuchany przez media bo wiadomo: K O N T R O W E R S J A - to hasło najlepiej przyciąga polską publiczność. Podobno wieje nudą a jedynie końcówka nieco wgniata w fotel. Sam filmu jeszcze nie widziałem, ale oglądając zwiastuny i obserwując dyskusję ludzi na facebooku myślę że opinia moich znajomych jest wysoce prawdopodobna.

Z tematów "tabu kościelnych" mocno polecam film oparty na faktach który zgarnął statuetkę a mianowicie Spotlight. Moja personalna ocena tego filmu to 9 gwiazdek na 10. Nie zdarza się to często. Genialny film, świetny scenariusz i obsada. Jeśli Kler Ci nie podejdzie, bardzo zachęcam Cię do obejrzenia tej produkcji.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#3
Widziałem ten film. Ogólnie mówiąc po pół godziny chciałem skończyć oglądanie, ale jakoś dotrwałem.
Film jedzie w niektórych momentach na zwykłych i utartych schematach w jakich myślimy o księżach.
Czyli ksiądz kradnący składkę ze mszy albo przysłowiowe co łaska ale co pobożniejsi dają nie mniej niż tysiąc".
To takie hasełka które zapadają w ucho i łatwo nimi dać się. Sporo przekrętów i mieszania wątków, podlądania z kamer
wkręconych w żarówce...

Film jak dla mnie słaby.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Recenzja Filmu pt.'Ocalony' SimLay 4 2 217 18.03.2014, 14:01
Ostatni post: Swordancer

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości