Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Smaki dzieciństwa
#11
Pamiętam ciepłe placki drożdżowe z serem posypane pudrem i owoce z bitą śmietaną. Proste a dają tyle radości.
  Odpowiedz
#12
Przypomina mi się z przedszkola gęsty budyń śmietankowy polany różowym syropem. Jakie to było pyszne.
  Odpowiedz
#13
Różowym syropem? Do tego typu deserów często używam syropów smakowych takich jak paola itp., ale różowego nie spotkałam.
  Odpowiedz
#14
Bawarka z przedszkola ! :)
  Odpowiedz
#15
Ja nigdy nie zapomnę smaków domowych galaretek mojej mamy^^ jadałam je jako mała dziewczynka i do dziś pamiętam ich smak:)
Ci którzy Cie wspierają, znają na wylot, a jednak nadal kochają...Gdziekolwiek się znajdujesz, Twój świat tworzą Twoi przyjaciele...♥


[Obrazek: 52a49b2b5a5d8.jpg]
  Odpowiedz
#16
Shina, z nóżek?
Smaki dzieciństwa, w sumie jadać zawsze będę to samo no nie... kaszka z mleczkiem już się dawno skończyła. Pustka w głowie, nie wiem w czym przebierać, hm? pamiętam jak wiele razy mama czy babcia robiły pampuchy często przekręcaliśmy nazwę na pępuchy, mamo zrobisz pępuchy? Haha Smakowało mi i to bardzo muszę poprosić mamę może coś takiego przyrządzi.
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#17
Ja jeszcze pamiętam jak z przyjaciółką wpieprzałyśmy chałkę posmarowaną masłem. Jakie to było super, teraz takich chałek nie robią :(
  Odpowiedz
#18
Milkyway! Milkyway'e które co niedzielę kupował nam wujek. ;)
Free Your Mind!
  Odpowiedz
#19
U mnie było tak, co mama ugotowała to zawsze zjadłem, bo było pyszne oraz mi bardzo smakowało. Nie ma to jak domowa kuchnia mamy ahh.
A jeśli chodzi o smak, to łazanki z masłem, kasza gotowana, wątpię żeby ktoś jadł w dzisiejszych czasach takie potrawy.
Vilandra napisał(a):chałkę posmarowaną masłem.
Głupoty wygadujesz, koło mojej wsi jest duża piekarnia, która wyrabia chałki, różne chleby, bułki, kajzerki itp...
Ja to jem prawie codziennie na śniadanie, bo akurat tata jest piekarzem i zawsze mi przynosi świeżutkie chałki, jak wspominałaś.
Wiesz, chałki są dobre i jeszcze nikt nie wycofał, bo o ile wiem dzieci to lubią jeść z masłem, czymś tam.Jetem przekonanym na 100% że można taką chałkę sobie zakupić w sklepie, albo zamówić jak tam chce.(Wtedy trze byłoby rozmawiać w cztery oczy sprzedawczynią)
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#20
Ostatnio miałem okazję wypić sok z czarnego bzu. Automatycznie przyszły mi do głowy wspomnienia jak z babcią zawsze zbierałem te kulki, a potem ten zapach. W tym roku zamierzam zrobić zapasy. :)

Vilandra o niebie, a Ty Haker jak zwykle o chlebie. Vilandra sugeruje, że dzisiejsze chałki to nie to samo co kiedyś. Zamiast pisać rusz czasem szare komórki. Puknijsie
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Smak owoców z dzieciństwa anieeek90 0 1 056 18.05.2016, 08:59
Ostatni post: anieeek90

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości