Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Ankieta: Jakim stylem najbardziej lubisz pływać?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Żabką
36.36%
4 36.36%
Pieskiem
0%
0 0%
Kraulem
45.45%
5 45.45%
Motylkiem
0%
0 0%
Delfinem
9.09%
1 9.09%
Stylem grzbietowym
9.09%
1 9.09%
Razem 11 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Twój ulubiony styl pływania
#1
Jakim stylem lubisz najbardziej pływać? Wolisz żabkę, czy może kraula? Próbowałeś motylka albo delfina? Pochwal się nam wrażeniami! :) Zapraszam do dyskusji.
  Odpowiedz
#2
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#3
Popieram ankiete :P.

A co do styli, ja jeżeli gdzieś muszę dopłynąć szybko wybieram jak większość kraula, ale jeżeli pływam rekreacyjnie to żabka zdecydowanie wygrywa. Nie lubię się męczyć,a żabką można pływać na powierzchni jak i pod wodą. Jeśli chodzi natomiast o leniwe pływanie (Głównie na basenie bo na otwartych wodach się nie sprawdza) polecam spróbować na plecach :)
A we mnie samym wilki dwa oblicze dobra oblicze zła
walczą ze sobą nieustannie wygrywa ten, którego karmię
  Odpowiedz
#4
Pływam każdym stylem, ale najbardziej podoba mi się jednak grzbietowy. Pełen relaks, zero zmęczenia, tak można pływać :) Najczęściej jednak używam kraula i delfina. Słabo wychodzi mi motyl i... żabka. Poważnie Haha Nie mogę "skumać" tego profesjonalnego ruchu nóg w żabce. Wielu ludzi pływa tym stylem i 90% robi to źle. Widziałem kilkukrotnie jak znajomi ratownicy pokazywali mi "po cywilu" na basenie, jak działa ten ruch... Jest on tak potężny, że samymi nogami płynie się zaskakująco szybko. Chodzi o prawidłowe odepchnięcie wody łydkami, ale nie mogę tego załapać Auc
  Odpowiedz
#5
Kraul oczywiście. :)
Wiem o czym pan mówi z tymi nogami w żabce.
To dość trudne ale samo przychodzi z czasem, bynajmniej ja tak miałem.
Nie ogarniam za to delfina wcale.
To dla mnie czarna magia :)
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
  Odpowiedz
#6
adikus955 napisał(a):To dość trudne ale samo przychodzi z czasem, bynajmniej ja tak miałem.
A widzisz, tu się nie zgodzę. Nawyki, które w sobie wyrobimy za czasów laika, ciągną się za nami później przez długi czas, dlatego warto od samego początku pilnować techniki. Poza tym, Adi, zajrzyj koniecznie tutaj :)
http://odjechani.com.pl/Thread-Bynajmnie...zynajmniej
  Odpowiedz
#7
Jak na razie widać z ankiety styl żabki prowadzi,i coś czuje że wygra ten styl.
Chce się dowiedzieć,czy trudno się nauczyć pływać stylem pieska? Pytam ponieważ,chciałbym się nauczyć,to będzie mój drogi styl.Jak łatwo się nauczyć to dam radę a jak trudno to będę próbował się nauczyć;)
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#8
Piesek w sumie jest najłatwiejszy. To pierwszy styl jakim pływali ludzie. Starożytni uczyli się go od zwierząt. Na pewno sobie poradzisz ;)
  Odpowiedz
#9
Zdecydowanie kraul. Kiedy bym nie był w wodzie to zawsze robię sobie dystanse tym stylem, a następnie zmieniam na żabkę, żeby odpocząć.
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#10
Kraul, tak jak nicholas :)

Wysyłane z mojego GT540 za pomocą Tapatalk 2
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Bieganie - Ulubiony dystans Paweu 4 1 082 18.07.2017, 20:11
Ostatni post: Paweu
  Ulubiony kierowca w F1 Cassius 4 2 632 04.03.2015, 23:58
Ostatni post: Maha Kali
  Długości basenu - Twój rekord da Vinci 42 12 773 09.09.2013, 15:53
Ostatni post: da Vinci
  Gogle do pływania da Vinci 16 5 295 31.08.2013, 20:13
Ostatni post: da Vinci
  Gadżety do pływania da Vinci 9 3 428 31.08.2013, 20:12
Ostatni post: da Vinci

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości