Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Ulubione cytaty
"Mówisz mi, a ja zapominam; uczysz a zapamiętuję; angażujesz mnie, a ja się uczę" - Benjamin Franklin
  Odpowiedz
Cza­sami kocha się in­nych za coś, cze­go oni sa­mi nie są świadomi. - Jonathan Carroll >> Zakochany duch <<
może i jestem... Bezczelna... ale to własnie jestem Ja.
  Odpowiedz
“Musimy stać się dobrzy w jednej z dwóch rzeczy – sadzeniu wiosną lub żebraniu jesienią”
- Jim Rohn

“Najpotężniejszy jest ten, kto panuje nad sobą”
- Lucjusz Seneka
  Odpowiedz
Każdy ma swoją żabę, która go się boi i zająca przed którym ucieka.
Adam Mickiewicz
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
  Odpowiedz
"Uważam, że zioło powinno być legalne. Bo jeżeli marihuana jest nielegalna, to i alkohol powinien"
- Jarosław Wałęsa
  Odpowiedz
"Męstwo to zdolność do podjęcia prawidłowego działania, nawet jeżeli człowiek przerażony jest niemal na śmierć" - Omar Bradley
  Odpowiedz
Piękno kobiety nie przejawia się w ubraniach, które nosi, w jej figurze lub sposobie, w jaki układa włosy. Piękno kobiety musi być widoczne w oczach, ponieważ są one drzwiami do jej serca – miejsca gdzie mieszka miłość.
Audrey Hepburn
może i jestem... Bezczelna... ale to własnie jestem Ja.
  Odpowiedz
" Czytanie książek, to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła" - Wisława Szymborska

"Czytanie jest jak krew w moich żyłach, jak narkotyk i jest... Magiczne" - Dorotea De Spirito

" Stępiaj pazury lwa, czasie żarłoczny. Ziemi każ pożreć kwiat potomstwa swego. Rwij ostre zęby z szczęk Tygrysa mrocznych, spal sędziwego Feniksa w krwi jego" - William Szekspir "Sonet XIX"
Ci którzy Cie wspierają, znają na wylot, a jednak nadal kochają...Gdziekolwiek się znajdujesz, Twój świat tworzą Twoi przyjaciele...♥


[Obrazek: 52a49b2b5a5d8.jpg]
  Odpowiedz
Jeśli sam w siebie nie uwierzysz, nikt w Ciebie nie uwierzy.
Autora nie znam
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
  Odpowiedz
"Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest by, spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją" - Napoleon Bonaparte
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wasze ulubione wiersze. Olka 54 16 873 17.12.2019, 15:29
Ostatni post: cyganka

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości