Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Usunięcie ukrytych plików
#31
Plik jest objęty prawami autorskimi, nie możesz go udostępniać, ale trzymać dla siebie w chmurze chomikuj możesz. Plik jest widoczny tylko dla ciebie.


  Odpowiedz
#32
Zazwyczaj jak na chomikuj padnie serwer, to tracisz plik na dobre, znam to z autopsji, wtedy pojawia się tylko informacja o niedostępności. :placz Proponuję ważne pliki trzymać w innym miejscu.
  Odpowiedz
#33
Też miałem kiedyś taki przypadek z informacją o niedostępności. Napisałem do pomocy technicznej i na drugi dzień plik mogłem pobrać.


  Odpowiedz
#34
Ja pisałem i przepadł. :(
  Odpowiedz
#35
  Odpowiedz
#36
(13.05.2016, 20:43)futrzak06 napisał(a): Albo usuwają/ukrywają pliki chronione prawem autorskim dla wszystkich, albo nie.
Pliki łamiące prawa autorskie, które zostały zachomikowane są usuwane automatycznie na wszystkich chomikach. Ewentualnie jakiś chomik może posiadać prawa autorskie do pliku - na innych chomikach takie pliki będą usuwane, ale na jego chomiku nie, bo posiada do niego prawa.


  Odpowiedz
#37
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Prośba o reup plików z torrenta na chomikuj makintosz 0 1 202 10.07.2019, 09:03
Ostatni post: makintosz
Lightbulb Szukamy bugów, ukrytych elementów | chomikuj.pl Dennijs 9 3 362 27.02.2016, 22:37
Ostatni post: Dennijs
  Wykonam upload plików transferchomikuj 0 1 248 10.08.2015, 21:26
Ostatni post: transferchomikuj
  Jak działa wyszukiwarka plików chomikuj.pl kubaszekr38 4 2 606 19.04.2015, 18:09
Ostatni post: Robotox
  Kopiowanie plików na chomikuj TylkoLegalnePliki 3 2 422 08.03.2015, 19:54
Ostatni post: TylkoLegalnePliki

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości