Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!

Usunięcie ukrytych plików
Plik jest objęty prawami autorskimi, nie możesz go udostępniać, ale trzymać dla siebie w chmurze chomikuj możesz. Plik jest widoczny tylko dla ciebie.

Odpowiedz
Zazwyczaj jak na chomikuj padnie serwer, to tracisz plik na dobre, znam to z autopsji, wtedy pojawia się tylko informacja o niedostępności. :placz Proponuję ważne pliki trzymać w innym miejscu.
¿nʞɔoןɹǝɥs ʎuoןoʍopɐz ǝıqǝıs z śǝʇsǝɾ oɔ ı ou
  Odpowiedz
Też miałem kiedyś taki przypadek z informacją o niedostępności. Napisałem do pomocy technicznej i na drugi dzień plik mogłem pobrać.

Odpowiedz
Ja pisałem i przepadł. :(
¿nʞɔoןɹǝɥs ʎuoןoʍopɐz ǝıqǝıs z śǝʇsǝɾ oɔ ı ou
  Odpowiedz
Dokładnie chodziło mi o to czemu zmieniają formułkę, która wyświetla się po najechaniu myszą na symbol prawa autorskiego.

Swordancer Robotox

Kiedyś miałem taki przypadek że przez awarię serwerów straciłem pliki, ale wysłana do mnie została wiadomość od administratorów a teraz nic.

Tak jakby im w ogóle nie zależało. 

Albo usuwają/ukrywają pliki chronione prawem autorskim dla wszystkich, albo nie.
  Odpowiedz
(13.05.2016, 20:43)futrzak06 napisał(a): Albo usuwają/ukrywają pliki chronione prawem autorskim dla wszystkich, albo nie.
Pliki łamiące prawa autorskie, które zostały zachomikowane są usuwane automatycznie na wszystkich chomikach. Ewentualnie jakiś chomik może posiadać prawa autorskie do pliku - na innych chomikach takie pliki będą usuwane, ale na jego chomiku nie, bo posiada do niego prawa.

Odpowiedz
Tak, ale prawdę mówiąc żaden z właścicieli chomików nie mają praw do wrzucanych plików (mam na myśli filmy, seriale, muzykę, gry).

A jak można (jeśli w ogóle jest możliwość) wyjaśnić obecną sytuację?

Otóż w momencie wrzucenia pliku chronionego prawem autorskim, plik zostaje oznaczony, ale nie jest kasowany tylko ukrywany jeżeli znajduje się w folderze publicznym bez hasła, a jeśli owy folder zabezpieczymy hasłem to plik jest widoczny dla właściciela i dla odwiedzających. Puknijsie

Robotox

Jakie są Twoje przemyślenia w tym temacie? Mysli Mysli
  Odpowiedz