Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


W jakiej pozycji śpisz?
#11
Skąd mam wiedzieć w jakiej pozycji śpie, skoro... Śpie! :D

A tak na serio, to różnie - jak mi wygodnie tak leże.


  Odpowiedz
#12
(09.08.2015, 22:54)Robotox napisał(a): Skąd mam wiedzieć w jakiej pozycji śpie, skoro... Śpie! Megasmiech
No to w jakiej pozycji zasypiasz i się budzisz?

Ja na brzuchu z podwiniętą nogą... Zadowoleni?
  Odpowiedz
#13
W każdej, budzę się i zasypiam w różnych pozycjach, z reguły śpię na brzuchu.
  Odpowiedz
#14
Ja z reguły na plecach i boku.
Na brzuchu fajnie, ale potem mnie plecy bolą ;)
[Obrazek: aG8bM6P.png]






  Odpowiedz
#15
Ja najczęściej na boku albo na brzuchu z głową w którąś stronę. Niestety, również często budzę się z bólem karku, mimo specjalnej poduszki.
  Odpowiedz
#16
Zasypiam na ogół na boku lub na brzuchu, jednak kiedy się obudzę wygląda już to zupełnie inaczej.
  Odpowiedz
#17
Plecy i bok
  Odpowiedz
#18
na brzuchu, głowa na lewym policzku
... inaczej nie zasnę.
Niedostępny
  Odpowiedz
#19
Ja przeważnie śpię w tzw. pozycji bocznej ustalonej ::D gorzej jest nad ranem... uwielbiam zaplatać w nocy ręce pod poduszkę i później nie mogę nimi ruszyć bo są odrętwiałe :D
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nie wiem do jakiej kategorii :) luzakkajojo 2 1 358 08.10.2013, 22:12
Ostatni post: Swordancer

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości