Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Wasze skradzione rzeczy
#11
Skradziono mi (jak do tej pory i uważam, że na tym będzie już koniec) - 2 telefony. Jeden jeszcze w gimnazjum magicznym sposobem zniknął z mojego plecaka na WFie (później nieoficjalnie dowiedziałam się, kto sobie go pożyczył), drugi wraz z torebką na dyskotece. W torebce były również etui z okularami korekcyjnymi, nie wiem po jaką Anielkę były komuś moje okulary, ale je straciłam. Poza tym perfumy, kosmetyki, papierosy, pieniądze i takie tam pierdółki, które kobiety noszą zazwyczaj w torebkach.

Po przeliczeniu okazało się, że ta impreza kosztowała mnie coś ok 2 tysięcy złotych Auc

Aaa i jeszcze raz w centrum handlowym ktoś wyciągnął mi z kieszeni 60 zł. Kupowałam coś, zapłaciłam stuzłotówką, resztę włożyłam do kieszeni i tadaaaam - po chwili już reszty nie miałam. Jedna ze sprzedawczyń troszkę za późno poinformowała mnie, żeby uważać na pieniądze, bo zanotowano dziś niespodziewanie dużą ilość kradzieży. Delikwent Cię obserwuje, widzi gdzie chowasz pieniądze, idzie za tobą i hyc jesteś biedniejszy o kwotę o którą on jest bogatszy.

Chamstwo w państwie jak by powiedział Ferdek Kiepski...:D
  Odpowiedz
#12
Heh, za dzieciaka jeszcze, kolega ukradł mi telefon... Było z tym trochę cyrków bo w życiu bym go o to nie podejrzewał, jednak później wyszło na jaw, że właśnie on to zrobił. W tamtym czasie był ze mnie mały rozbójnik, więc w odwecie za skradziony telefon, ukradłem mu zęba. Taka mała wymiana ;)
  Odpowiedz
#13
Mi standardowo ukradziono komórkę...

[ link usunięty przez moderatora - spam ]
  Odpowiedz
#14
Ech tyle co mi juz ukradziono to pewnie nawet sie nie dolicze... Ostatnio gwizdneli mi w pracy 50zl z porfela. Niestety dziwni ludzie bywaja, ja to bym sie bal podejsc do czyjejś własności a co dopiero ukraść...Sumienie by mnie gryzlo bardzo dlugo, ale inni nie maja takich rozsterek.
Najdziwniejsza "kradziez" to jak mi babka zle wydala kase w sklepie i szla w zaparte...
Niedostępny
  Odpowiedz
#15
(27.09.2012, 23:40)jedyny_taki napisał(a): Najdziwniejsza "kradziez" to jak mi babka zle wydala kase w sklepie i szla w zaparte...

Dokładnie, te babki ze sklepu... Achh nie przegadasz ich.

A co do tematu... Kiedyś z kolegą mieliśmy po 100zł ,aby zapłacić w szkole na wycieczke.. Szliśmy sobie grzecznie i w pewnym momencie dołączyli się do nas szkolni "łobuzi" fakt, byli od nas młodsi więc trochę się nas bali. :D Nie pilnowaliśmy kasy, bo nie przyszło nam nawet do głowy, że mogą nam ukraść.. Na lekcji każdy zaczyna płacić a my stoimy jak "słupy" i sprawdzamy wszystkie kieszenie. Później przeszliśmy się po tej drodze, gdzie mogliśmy zgubić.. Pieniędzy nie było, za to "łobuzi" na drugi dzień dysponowali w szkole 2 setkami... Po pewnym czasie przyznali się. No i to na tyle. ;)

  Odpowiedz
#16
Mnie póki co okradają z 1 groszówek w sklepach :D
Oh, I’m not afraid to die for the other kind of love
Take me to church
I'll worship like a dog at the shrine of your lies
I'll tell you my sins and you can sharpen your knife
Offer me that deathless death
  Odpowiedz
#17
W autobusie 2-3 lata temu ukradli mi mp3. jak wysiadalem okazalo sie ze nie mam.. jakis kieszonkowiec kuzwa..
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jakie jest wasze ulubione piwo? Gospodarz 21 9 984 23.08.2017, 09:43
Ostatni post: trykietron
  Wasze wspomnienia z forum Odjechani.com Gospodarz 4 1 395 30.06.2017, 14:32
Ostatni post: Lejsi_126
  Jakie byłyby Wasze ostatnie słowa przed śmiercią? Monoceros 3 2 508 07.06.2017, 20:55
Ostatni post: perla86
  Wasze zaręczyny? Jak wyglądały! Karol 13 7 714 28.05.2017, 16:43
Ostatni post: perla86
  Wasze ulubione słowo. Olka 18 4 947 25.05.2017, 03:12
Ostatni post: perla86

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 14 gości