Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Wspomnienia ze Studniówki
#1
Studniówka jest to najpiękniejsza chwila, kiedy możemy powspominać co było wcześniej, ale też oznacza dobrą zabawę, szaleństwo do białego rana.
Dla kobiet oznacza to wielkie przygotowanie bo nie wiedzą jaką sukienkę wybrać, jaki makijaż sobie zrobić itp..Faceci miesiąc przed studniówką zaczynają prosić swoje partnerki kobiety swoje, tylko pozazdrościć którzy mają tą wymarzona chwilę :(

Ja jestem jeszcze młody, dopiero za 3 lata nie całe czeka mnie ta chwila, kiedy ubiorę się w garnitur, włosy postawię na dęba wszystko będę miał gdzieś:)

Z pewnością wy już mieliście studniówki na których się świetnie bawiliście oraz tańczyliście, dlatego podzielicie się swoimi wrażeniami ze swojej studniówki;)

Najlepszy skecz jaki mi się spodobał;)
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wasze wspomnienia z forum Odjechani.com Gospodarz 4 1 395 30.06.2017, 14:32
Ostatni post: Lejsi_126
  Twoja przeprowadzka - wspomnienia Karol 1 4 455 18.08.2015, 12:27
Ostatni post: anetka
  Wspomnienia z kołyski, czyli jak daleko sięgamy pamięcią. Swordancer 6 2 995 15.11.2013, 02:14
Ostatni post: Swordancer

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości