Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Wybierz i wyjaśnij
#21
Rower - polepsza kondycję fizyczną, nie zanieczyszcza środowiska. Jazda rowerem jest również lepsza dla zdrowia.

Komputer czy konsola?
[Obrazek: Nwc7AWP.png]
Sygnatura wykonana przez: Rafal07000
  Odpowiedz
#22
rower- bo jazda na rowerze daje wolność (wiatr we włosach, muchy w zębach :) ) Jazda na rowerze daje możliwość odkrycia różnych przyjemnych dróg, ścieżek i ścieżynek. Jeżdżąc na rowerze można docenić piękno krajobrazu. Samochodem nie można wjechać do parku ani na skwer, nie można odkrywać nowych ścieżek- trzeba jechać z góry wytyczonymi ulicami (chyba, że komuś nie szkoda zawieszenia), które nie zawsze są w dobrym stanie. Rower jest tańszy niż samochód, nie zanieczyszcza środowiska, aktywność fizyczna jest zdrowsza niż jazda samochodem.

daw13 ubiegłeś mnie :D
komputer- konsola=gry a komputer jest bardziej wszechstronny. Służy nie tylko do rozrywki ale i do pracy, do rozwijania hobby. Komputer podłączony do internetu daje możliwość poznawania nowych ludzi, dzielenia się swoją pasją, dowiadywania ciekawych rzeczy. Można się również komunikować ze znajomymi :D
komputer stacjonarny czy laptop?
  Odpowiedz
#23
Laptop - ponieważ jest przenośny, lekki i masz jakąś specyfikę (nie wiem jaką). A poza tym większość ludzi wybiera laptopy, co wróży bardzo źle dla rynku PC, tzn. laptopy są coraz popularniejsze, a populacja PC-owców maleje z dnia na dzień.

Rap czy rock?
  Odpowiedz
#24
Rap - nie lubię rockowych kawałków, gdyż są dziwne. Nienawidzę patrzeć na te straszne twarze rockowców. Ogólnie to nie lubię Rapu i Rocku, ale jeśli miałem wybierać to wybieram Rap.

Piłka nożna vs Siatkówka ?
  Odpowiedz
#25
Piłka Nożna -Ulubiony sport małych jak i dużych chłopców, jeden z najpopularniejszych sportów jakie są uprawiane na świecie, uwielbiałem grać w piłkę nożną i nadal uwielbiam, zawsze przy grze tyle się nabiegam,że po meczu idę spać lub odpoczywać przy kompie. Większość lubi tego typu sport(mówię o chłopakach, dziewczyny też lubią ale w większości lubi siatkę)Wspominam te czasy by urwać się z lekcji przynajmniej na 20 minut by pograć sobie w piłkę nożną(gałę)
Siatkę też lubię, ale rzadko w nią gram bo nie umiem serwować:)

Mazda czy Alfa(marka samochodu)?
  Odpowiedz
#26
Zdecydowanie Mazda. W mojej rodzinie każdy ma słabość do Japońców:) Mazda, Honda, Nissan itd, tych silników się nie da zajeździć chyba że na prawdę tego pragniesz, więc jeśli miałbym wybierać to zdecydowanie Mazda.

Lody cytrynowe czy truskawkowe?
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#27
Cytrynowe, pomijam aspekt koloru, choć żółty nieodparcie kojarzy mi się, ze słońcem a słońce z uśmiechem - i tak zdobywcy orderu uśmiechu mieli za zadanie wypić szklankę cytrynowego soku bez żadnego grymasu na twarzy... ale przede wszystkim smak - cytrynowe orzeźwiają - zdecydowanie cytrynowe

Łódź żaglowa czy motorówka
  Odpowiedz
#28
Synonim - Tak poza tym to piszę się ' łódź ' :).

Motorówka - gdyż można się wybrać z całą rodziną i popływać w różnych miejscach. Lubię słyszeć silnik, więc też dlatego wybieram motorówkę. Ogólnie motorówka jest bardziej sprecyzowana w szybkości. Wybieram motorówkę. ;)

YouTube vs Wrzuta ?
  Odpowiedz
#29
VanPure napisał(a):Synonim - Tak poza tym to piszę się ' łódź ' Usmiech.
"Mea culpa" - obiecuję poprawę ;)

Wrzuta jest dla mnie zdecydowanie wygodniejsza w użyciu, choć You Tube wydaje mi się zasobniejszy i bogatszy w treści. Jeśli chodzi o zasoby filmowe, ten drugi serwis chyba oferuje więcej, więc jednak You Tube.

Łuk czy kusza?
  Odpowiedz
#30
Kusza - Posiada ona lepszą celność i szybkość wystrzału. Odległość strzału jest znacznie większa co pozwala na strzelanie do celów znacznie odleglejszych.

iPad czy Samsung Galaxy Tab ?
[Obrazek: Nwc7AWP.png]
Sygnatura wykonana przez: Rafal07000
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości