Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Wywiad z Gienkiem Loską po wrocławskim koncercie cz.1
#1
1.Kiedy zaczęła się Twoja przygoda z muzyką?

Moja przygoda z muzyką zaczęła się gdy zarobiłem pierwsze pieniądze grając.Miałem gdzieś ze 14 lat,miałem gitarę i odkryłem,że umie grać.Ten instrument miałem po starszym bracie.Zacząłem grać na przystankach,potem pojechałem do przyjaciela w Mińsku,grałem też w metrze.I udało się!
Gry na gitarze uczyłem się przez rok i nawet poznałem trzy gamy – molowe i durowe czyli w sumie sześć.


2.Czy bardziej czujesz się wokalistą czy gitarzystą?

Zdecydowanie wokalistą.Jestem samoukiem.Zacząłem śpiewać w tym samym okresie kiedy się zakochałem:-)

3.Uczestniczyłeś w różnych programach telewizyjnych takich jak na przykład ,,Szansa na sukces'' czy ostatnio ,,X-Factor''.Powiedz mi czy pamiętasz ten moment, gdy już zacząłeś być popularny i rozpoznawalny?


Do tego sukcesu przyczyniły się takie programy jak ,,Mam talent'',wspomniana ,,Szansa na sukces''.Wszystko to tak się razem nakładało,że w końcu musiało pęknąć jak pryszcz:-)To,że wygrałem ,,X – Factor'' to było dla mnie miłe zaskoczenie,bo nie wierzyłem w wygraną.Ale ten program nie był moim zdaniem muzyczny,bo porobili z nas takich gladiatorów przyszłości,teraźniejszości i przeszłości.No i wygrała przeszłość.


4.No swoich koncertach wykonujesz dużo starych i już klasycznych utworów rockowych. Czy to jest muzyka z Twoich lat młodzieńczych czy po prostu uważasz,że ona jest na tyle wartościowa,że warto ja grać?

Tę muzykę można performować do woli – można na ich melodie zaśpiewać zupełnie nowe słowa.I możesz też w nich się wyrazić jak tylko chcesz – do woli.Takie utwory,które są na przykład w oryginale rock'n' rollowe można je przerabiać na przykład – ktoś bierze akord G-Dur pięcioma palcami,a ja biorę dwoma palcami.Dzięki temu zyskuję zupełnie inne brzmienie.Tak mi też wygodniej śpiewać:-)

5.Czy teraz grasz takie okazyjne koncerty klubowe czy jesteś w jakiejś trasie?


Jestem w trasie – dzisiaj się zaczęło we Wrocławiu,jutro ruszamy na Rzeszów,pojutrze gdzieś tam nad morze jedziemy.Potem wracamy na sobotę do Chorzowa,w niedzielę gramy w Krakowie,a w poniedziałek wracam do Wrocławia,do domu.
[Obrazek: MUZOL-baner-468x60px.gif]
  Odpowiedz
#2
Cytat:pojutrze gdzieś tam nad morze jedziemy
Hehe, gdzieś tam :D

Cytat:w niedzielę gramy w Krakowie
Wiadomo co gdzie i jak?
Przeszedł bym się... i tak nie mam nic do roboty na niedzielę.
  Odpowiedz
#3
Hej! Nie podał szczegółów bo to był taki krótki i spontaniczny wywiad:-)
Ale jak będę wiedział to dam znać.
Pozdrawiam!

Marcin
[Obrazek: MUZOL-baner-468x60px.gif]
  Odpowiedz
#4
A tutaj mowa o tej niedzieli? Bo szukałem wczoraj info na temat tego koncertu w Krakowie i nie mogłem nic znależć. Na 19 czerwca w innym mieście widzę koncert.
[Obrazek: 98687577.jpg]
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
"You think you know me..."


  Odpowiedz
#5
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ela Dębska ,,Muzyka to jest coś co zawsze miałam w sobie'' - wywiad marcin1979 0 2 186 12.12.2012, 21:59
Ostatni post: marcin1979
  Wywiad z Australian Pink Floyd część 3 marcin1979 0 1 975 25.06.2011, 22:38
Ostatni post: marcin1979
  Wywiad z Australian Pink Floyd część 2 marcin1979 0 1 904 25.06.2011, 22:32
Ostatni post: marcin1979
  Wywiad z Australian Pink Floyd Show cześć 1 marcin1979 0 2 170 25.06.2011, 22:26
Ostatni post: marcin1979
  Wywiad z Gienkiem Loską po wrocławskim koncercie cz.2 marcin1979 0 1 677 15.06.2011, 22:12
Ostatni post: marcin1979

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości