Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


grafik_com - Portfolio wykonanych grafik
#21
Zgaduje, wykorzystałaś cienie hmm nawet wnioskuje, że prawie wszystko ( z napisem oczywiście ) robiłaś z cieniem :D
Może się myle?
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
#22
Co tu dużo mówić... Gratuluję kreatywności i umiejętności. Wiem jakim ciężkim rzemiosłem jest grafika, dlatego z mojej strony, wielki szacunek.
  Odpowiedz
#23
No fajnie :D
Widać, że jesteś doświadczona.
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
  Odpowiedz
#24
Cienie, tekstury dość wysokiej jakości, światło - to wszystko wykorzystałam przy tworzeniu tego projektu. Efekt zielonego odcienia drogi, uzyskałam wykorzystując dwie tekstury w tym przypadku trawy i asfaltowej nawierzchni z odpowiednim mieszaniem, dodając jeszcze trochę brusha. Nowe oponie jak wyżej -mile widziane:)
  Odpowiedz
#25
Jeśli mogę mieć uwagi, to I am legend wyszedł najgorzej. Widać jakby Will z psem byli lipnie wklejeni. Dinozaur na pierwszym planie natomiast, ma rozmazany pysk.
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
  Odpowiedz
#26
Heh i know it ! :D
Wiec nie jest ze mną tak źle - przynajmniej wiem jak to zrobić :D
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
#27
Adikus dinozaur jest w ruchu kiedy otwiera paszczę więc jak by mógł by nie być rozmazany :) Rozmazanie to celowy mój zamiar pokazania ruchu gęby zwierza, popatrz na inne ilustracje z ryczącymi dinozaurami w sieci. To celowe działanie w celu zbudowania napięcia wokół tej postaci. Zauważ też, że taki efekt rozmazania daje się wtedy, kiedy zamiarem grafika jest nadanie obiektowi ruchu, bądź wrażenia ruchu :)
Will jest wklejony( nie chciało mi się dokładnie go obrysowywać) dość długo zajęła mi sama obróbka tła.Zrobiłam to tylko brushem ;)

PS.Coś z tym forum jest chyba nie tak, też to zauważyliście? hmm...

Nowe projekty? Proszę bardzo, to grafika którą miałam okazję wykonać jakiś czas temu.Klient chciał przyozdobić przyczepę swojego syna :) Zdjęcie real foto.

[Obrazek: 72ij28s0rqkb.jpg]
  Odpowiedz
#28
Dzięki za wyczerpującą odpowiedź. :)
Z forum było wczoraj coś nie tak.
Jest o tym info na głównej. :)
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
  Odpowiedz
#29
Hmm szukałam i nie znalazłam zaraz po tym jak się udało mi wbić na forum, dzięki za info:)

Projekt plakatu lata 70 w stylu retro w jednolitej tonacji, nie jest to nowy projekt a kilku letni. Kolorowanie postaci i sceny.
[Obrazek: 90cerdtqydl9.jpg]

Kolejny poster w stylu fast and furious, również nieco starszy projekt.
[Obrazek: 7lthf0jq3j12.jpg]

Orzeźwiający plakat Fruity
[Obrazek: 5pdp4np1wmek.jpg]

TITANIC scena obrazująca tragedię statku, przełamanie go na wpół.
[Obrazek: an18otkr6evd.jpg]
  Odpowiedz
#30
WOW, bardzo piękne prace Brawo
Jestem pod wrażeniem moge wiedzieć jakie m.in programy używasz?
A ,że tak sie spytam byłabyś w stanie zrobić tapete o tematyce Rap, Hip-Hop?
[Obrazek: 7HOfJI1.png]
Niedostępny
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nieśmiertelny - Portfolio Nieśmiertelny 337 45 704 23.09.2017, 09:45
Ostatni post: Nieśmiertelny
Wink Nicholas - Portfolio Nicholas 140 31 924 15.01.2016, 15:01
Ostatni post: WazzUp
  Suicider - Portfolio Suicider 83 15 974 06.09.2015, 20:35
Ostatni post: Suicider
  Portfolio danielo117o danielo117o 12 4 874 08.05.2014, 02:23
Ostatni post: Nieśmiertelny
  HuczuHucz - Portfolio ! SimLay 36 7 090 05.12.2013, 21:39
Ostatni post: Nicholas

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości