Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


3 kolejka Ekstraklasy 2013/2014 - Zapowiedź
#1
Trzecia i czwarta kolejka Ekstraklasy ruszy w trochę nietypowe dni, nie ma gry w weekendy, gramy od wtorku do czwartku. Po czwartej kolejce przerwa na reprezentację, następnie gramy już normalnie. Co nas czeka w najbliższej kolejce? To samo co w drugiejHaha. A tak poważniej, to trudno powiedzieć jak zwykle na początku sezonu, jedno jest pewne jeden pewniak nie zawodzi i wygrywa co się da, mowa oczywiście o Legii. Legia wygrywa, Legia strzela dużo bramek i to bez względu na to w jakim gra składzie. Trener Urban żongluje składem, wymienia zawodników pierwszej jedenastki, a efekt jak do tej pory jest taki sam, wygrywa mecz i tyle. Zawodzi natomiast Lech, co jest dla mnie niezrozumiałe i co najmniej dziwne, czyżby trener Rumak wypalił się i potrzebuje zmiany otoczenia? Mam nadzieję że nie i wskrzesi Lecha jak najszybciej, bo tak naprawdę chyba tylko "Kolejorz" ma szansę zatrzymać i rywalizować z Legią. Zawodzi również na całej linii Śląsk, ale tu sytuacja jest dużo bardziej skomplikowana, brak kasy i spektakularnych transferów daje o sobie znać. Swój pierwszy mecz wygrała natomiast Wisła, fuksem bo fuksem, ale wygrała, zobaczymy co będzie dalej. Katastrofalny początek sezonu Zagłębia Lubin, klub z 50 milionowym budżetem zajmuje ostatnie miejsce w lidze, zaowocowało to zwolnieniem trenera. Tak, tak, trener Hapal został zwolniony i zastąpił go tymczasowo jego asystent, pytanie tylko czy da to jakiś efekt, moim zdaniem nie. Rewelacyjnie natomiast zaczął Piast Gliwice, wygrał oba pierwsze mecze i zajmuje miejsce tuż za Legią. Trzecia "Jaga" co chyba również jest zaskoczeniem. Jednym słowem na początku sezonu sporo zaskakujących wyników, i bardzo dobrze, bo zapowiada to ciekawszy i bardziej emocjonujący sezon. A oto zestaw par na trzecią kolejkę i zapraszam do zabawy w typowanie wyników.

[Obrazek: 01Cracovi_nehaqar.png]

[Obrazek: 02Zawisza_nehaqaq.png]

[Obrazek: 03Widzew-_nehaqqr.png]

[Obrazek: 04Legia--_nehaqqa.png]

[Obrazek: 05Glrnik-_nehqpps.png]

[Obrazek: 06lsk---W_nehqphe.png]

[Obrazek: 07Zagbie-_nehqphw.png]

[Obrazek: 08Lechia-_nehqpha.png]

Tabela po drugiej kolejce Ekstraklasy

[Obrazek: Tabela-po_nehaqwp.jpg]

Dla chętnych zabawa w typowanie wyników. W drugiej kolejce próbowaliśmy z truskafffką swoich sił niestety nie za bardzo nam to wyszło, oboje trafiliśmy po trzy typy, może tym razem będzie lepiej:)

01. Cracovia - Ruch Chorzów
02. Górnik Zabrze - Piast Gliwice
03. Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok
04. Legia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała
05. Śląsk Wrocław - Wisła Kraków
06. Widzew Łódź - Korona Kielce
07. Zagłębie Lubin - Lech Poznań
08. Zawisza Bydgoszcz - Pogoń Szczecin

Sposób typowania:
1 - Zwycięstwo gospodarzy
2 - Zwycięstwo gości
X - Remis

[Obrazek: tungarpng_nehqrqx.png]
  Odpowiedz
#2
No to ja spróbuję ponownie z typowaniem. Ostatnio nie poszło mi najlepiej, ale mam nadzieję, że teraz to będzie lepiej wyglądało.

1. Cracovia - Ruch Chorzów - 2
2. Górnik Zabrze - Piast Gliwice - 2
3. Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok - 2
4. Legia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała - 1
5. Śląsk Wrocław - Wisła Kraków - 2
6. Widzew Łódź - Korona Kielce - 1
7. Zagłębie Lubin - Lech Poznań - 2
8. Zawisza Bydgoszcz - Pogoń Szczecin - 1

Może dodam jeszcze kilka słów odnośnie 3 kolejki. Cóż, Legia jest na czele i to widać. Urban robi eksperymenty ze składem, ale zawsze wychodzi to pozytywnie. Liczyłam na coś więcej ze strony Lecha, ale on jak na razie nie pokazuje nic ciekawego. Mam nadzieję, że to się zmieni. Chyba tylko on miałby tutaj szansę, aby dorównać w jakimś stopniu podopiecznym Urbana. Mam nadzieję, że to jest taka cisza przed burzą i Rumak wraz z zespołem wreszcie zagrają dobry mecz. Co do reszty... Śląsk - bez komentarza. Zaskoczyła mnie Wisła w 2 kolejce. Zwycięstwo z Koroną polepszyło sytuację krakowskiego zespołu. To jest początek ligi, więc jeszcze ciężko jest to wszystko oceniać. Myślę, że około 5 kolejki będziemy mogli powiedzieć coś więcej na ten temat.
  Odpowiedz
#3
01. Cracovia - Ruch Chorzów 1
02. Górnik Zabrze - Piast Gliwice 2
03. Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 2
04. Legia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1
05. Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 2
06. Widzew Łódź - Korona Kielce 1
07. Zagłębie Lubin - Lech Poznań 2
08. Zawisza Bydgoszcz - Pogoń Szczecin 1
łɐʍoɹıʍɐz ʇɐıʍś ʎłɐɔ
  Odpowiedz
#4
No dobrze to i ja spróbuję coś wytypować

1. Cracovia - Ruch Chorzów - X
2. Górnik Zabrze - Piast Gliwice - 1
3. Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok - 1
4. Legia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała - 1
5. Śląsk Wrocław - Wisła Kraków - 1
6. Widzew Łódź - Korona Kielce - X
7. Zagłębie Lubin - Lech Poznań - 2
8. Zawisza Bydgoszcz - Pogoń Szczecin - 2

Tak to może wyglądać, ale nie musi.
  Odpowiedz
#5
Też sobie wytypuje kilka spotkań, tylko w trochę inny sposób, myślę że głowi mi nie urwiecie.

Cracovia - Ruch Chorzów 0:2
Górnik Zabrze - Piast Gliwice 1:1
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 2:1
Legia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:1
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 1:1
Widzew Łódź - Korona Kielce 1:0
Zagłębie Lubin - Lech Poznań 0:1
Zawisza Bydgoszcz - Pogoń Szczecin 1:2
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sytuacja w Ekstraklasie i I lidze przed ostatnią kolejką [2016/17] Paweu 2 1 242 05.06.2017, 19:09
Ostatni post: Robotox
  Ruch czy PBB ? Zamieszanie w 30. kolejce ekstraklasy Robotox 0 1 279 10.04.2016, 18:42
Ostatni post: Robotox
  4 kolejka Ekstraklasy 2013/2014 - Podsumowanie Marika 2 2 677 07.04.2015, 18:14
Ostatni post: Adiyoshi
  5 kolejka Ekstraklasy 2013/2014 - Zapowiedź tungar 0 2 014 23.08.2013, 17:41
Ostatni post: tungar
  3 kolejka Ekstraklasy 2013/2014 - Podsumowanie tungar 2 2 397 12.08.2013, 15:20
Ostatni post: Paweu

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości