Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Agar.io│Poradnik │ Informacje │ Triki │ Hacki
#41
Warto też powiedzieć o popbocie: https://github.com/caiosm1005/Agar.io-pop-bot
Jest dużo ciekawszy od tego zwykłego :D
  Odpowiedz
#42
A ja własnie ze względu na oszustów w to nie gram. :P
  Odpowiedz
#43
Te boty nie są na tyle zaawansowane aby przeszkodzić w grze. Choć ten który podałem potrafi nieźle strollować dużych przeciwników.
  Odpowiedz
#44
Tylko gdzie są umiejętności, jak ktoś korzysta ze skryptów?
  Odpowiedz
#45
Dzisiaj w południe mi się nudziło pograłem 15 min, oto efekt:
[Obrazek: mYkP2V4.jpg]
  Odpowiedz
#46
https://www.virustotal.com/pl/file/ac20f...448203266/

Trojana wykryło nie będę nawet się tym bawił :>
  Odpowiedz
#47
Jest też wersja Agar.io w 3D :D
---> http://biome3d.com


  Odpowiedz
#48
Moim zdaniem wersja 3D nie ma tego czegoś co ma zwykła, prosta 2D. Wbiłem zobaczyłem i uciekłem. Zero wciągnięcia ani chęci rywalizacji. Wydaje mi się że pomysły pierwotne są najlepsze i nie ma co próbować zmieniać ich na siłę. Agar.io stało się popularne takie jakim jest i podpinanie się pod sukces tej prostej gry przekształcając ją w 3D raczej nie wypali - tak myślę.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#49


  Odpowiedz
#50
Czy ktoś z Was był chociaż raz pierwszy na Europejskim serwerze? Męczyłem tę grę z godzinę i ni cholery nie idzie, mój najlepszy wynik to 8 miejsce. Pełno ludzi którzy sobie pomagają zamiast grać sami, masa żebraków typu you help me I help you. Przecież w tej grze chodzi o to żeby grać samodzielnie w końcu to survival, tak? Ja odpuszczam, może kiedyś jeszcze wrócę.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jak przywrócić stary wygląd Youtube? Poradnik Robotox 1 5 747 30.04.2020, 16:25
Ostatni post: szocik
  [Poradnik Allegro] Jak licytować, by wygrać każdą aukcję. davi100 2 33 626 03.03.2016, 20:43
Ostatni post: Drulak
  Jak znaleźć kogoś w sieci? Sposoby i triki Baron 4 3 601 13.12.2015, 12:25
Ostatni post: Baron
  [Poradnik] Jak nie dać się okraść na Allegro? davi100 0 4 486 21.06.2011, 14:22
Ostatni post: davi100

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości