Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Czy kiedyś usłyszeliście niemiłe słowa?
#1
Czy kiedyś usłyszeliście niemiłe słowa?
Ja dzisiaj usłyszałem niemiłe słowa, że nikt mnie nie lubi, tylko nabijają się ze mnie. Oczywiście te słowa wziąłem do siebie...
  Odpowiedz
#2
Raden_ podstawowe pytanie czy Ty sam siebie lubisz ? jeśli tak to powiem w ten sposób - lubi Cię najważniejsza dla Ciebie osoba na tym padole łez ;) więc stary łeb do góry i olej to . Dobry koleś jesteś, pomocy nie odmawiasz a to się w ludziach ceni. A żeby offu nie robić, dobre słowo dziś od bliźniego, rzadsze jest niż skalny smok, więc często człowiek coś przykrego słyszy - podstawa to poczucie własnej wartości i wiara w siebie .
  Odpowiedz
#3
Witam nie tak dawno ale takie słowa jak "masz zmyśloną dziewczynę" co oczywiście nie jest prawdą (ciągle sobie myślę czy ta moja "koleżanka" tak bardzo we mnie się zakochała.) ale wracając do tamtego te słowa także trafiły mi mocno do serca
naprawdę nie ma nic gorszego niż odtrącenie z grupy ja zawsze staram się mieć dobre kontakty z przyjaciółmi i strasznie mnie to boli gdy się ode mnie odsuwają
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
#4
Ja osobiście usłyszałem kiedyś od nauczycielki, że jeżeli się nie zmienię to zostanę chuliganem... Poruszyło mnie to, ponieważ nic takiego nie robiłem, a i tak szło na mnie... Teraz na szczęście mam dobry kontakt z przyjaciółmi, i nikomu z nauczycieli nie zalazłem za skóre :D

  Odpowiedz
#5
(02.10.2012, 21:40)synonim11 napisał(a): Raden_ podstawowe pytanie czy Ty sam siebie lubisz ? jeśli tak to powiem w ten sposób - lubi Cię najważniejsza dla Ciebie osoba na tym padole łez ;) więc stary łeb do góry i olej to . Dobry koleś jesteś, pomocy nie odmawiasz a to się w ludziach ceni. A żeby offu nie robić, dobre słowo dziś od bliźniego, rzadsze jest niż skalny smok, więc często człowiek coś przykrego słyszy - podstawa to poczucie własnej wartości i wiara w siebie .
Ale mnie podniosłeś na duchu :) . Fajnie , że ktoś mnie docenia , a nie tylko widzi we mnie wroga ;) .
  Odpowiedz
#6
  Odpowiedz
#7
Gdy jestem wnerwiony strasznie lubię słuchać muzyki . Ona mi daje taki relaks , że czuję się jak w niebie
Ja już dawno ją olałem . Ona ma o sobie duże mniemanie , czyli we wszystkim się mądrzy . Jest ładna ,ale mądra to ona nie jest .

Oczywiście już się ona do mnie nie odzywa . Dałem jej trochę do wiwatu . :D
  Odpowiedz
#8
Jasne, że usłyszałem. Trudno żeby przez całe życie, wszyscy wokół byli mili i przyjaźnie nastawieni. Ja też umiem się odciąć, ale lepszy (dla mnie) skutek przynosi jak popatrzę na kogoś bez słowa i się uśmiechnę (z politowaniem), uśmiech w takiej sytuacji, na ogół powoduje "otumanienie przeciwnika". No chyba że ten ktoś ma rację, wtedy "przyjmuję to na klatę" i robię tak, żeby już nigdy nie mógł mieć powodów.
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
  Odpowiedz
#9
Uwielbiam to... "Nie dasz rady", "Nie zrobisz tego", "Nie uda Ci się", "Po co się męczyć", "Nie stać Cię na to"

Mówcie mi tak! :)
  Odpowiedz
#10
Faktycznie wiele osób takie teksy mobilizują do działania, ale mnie bardziej to podcina skrzydła
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jakie byłyby Wasze ostatnie słowa przed śmiercią? Monoceros 3 2 508 07.06.2017, 20:55
Ostatni post: perla86
  Jak to kiedyś było z nazwiskami? Devil 14 5 506 07.04.2015, 17:17
Ostatni post: Adiyoshi
  Kiedyś było zupełnie inaczej.... Gospodarz 11 4 576 14.03.2015, 12:11
Ostatni post: konek
  Współczesny problem rasizmu inny niż kiedyś Swordancer 4 3 711 22.02.2015, 21:00
Ostatni post: Demanufacture
  Kiedyś chciałem być... Vilandra 12 3 938 15.12.2013, 17:23
Ostatni post: Nieśmiertelny

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości