Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Kiedyś było zupełnie inaczej....
#11
Dobry przykłąd w Tym kabarecie przedstawili - nic dodać nic ująć wszystko mówi samo za siebie ;)
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#12
Tez mam wrażenie, że ostatnio prawie nie widać dzieci, a zwłaszcza młodych na tzw. podwórkach, cisza i spokój, najmłodsi to jeszcze, bo z nimi rodzice wychodzą, ale nastolatki - ani widu ani słychu. staram się katulanie wpoić moim dzieciom, że przebywanie na świeżym powietrzu to świetna sprawa, często chodzimy na place zabaw miejskie, mamy też własny w ogrodzie i na razie się to sprawdza, ale obawiam się, co będzie, gdy podrosną na tyle, że komputer stanie się ciekawszy od innych rzeczy. Może jest na to jakaś rada, ale ja jej nie znam?
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Thumbs Down Troche mnie tu nie było a więc.... James 3 1 058 19.08.2016, 22:22
Ostatni post: B0hazard
  Jak to kiedyś było z nazwiskami? Devil 14 5 506 07.04.2015, 17:17
Ostatni post: Adiyoshi
  Współczesny problem rasizmu inny niż kiedyś Swordancer 4 3 711 22.02.2015, 21:00
Ostatni post: Demanufacture
  Kiedyś chciałem być... Vilandra 12 3 934 15.12.2013, 17:23
Ostatni post: Nieśmiertelny
  Podziel się dobrem, tobie też się kiedyś przyda WazzUp 4 1 659 14.09.2013, 16:55
Ostatni post: Nicholas

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości