Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Długości basenu - Twój rekord
#21
Miało być rekreacyjnie, a wyszło zaskakująco. Miałem dzisiaj dobry dzień, zrobiłem 152 baseny, czyli prawie 4km i pobiłem tym samym swój amatorski rekord :P Czułem, że dałbym radę cisnąć dalej, ale czasu już nie miałem. Mięśnie szybko się przyzwyczajają, trzeba tylko pamiętać o oddychaniu i jest dobrze. Nie miałem stopera, ale liczyłem sobie mniej więcej ile sekund płynę. Wychodzi jakieś pół minuty na oko, ale podkreślam, na oko. Postaram się zmierzyć to dokładnie jak będzie okazja.
  Odpowiedz
#22
Prawie 4km, nieźle :D
Długo to panu zajęło?
Jaki czas?
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
  Odpowiedz
#23
Zajęło mi to 3 godziny. Pływałem non stop ale rekreacyjnie, czyli tempo luźne ;) Trochę też przegadałem z ludźmi itd, tak że szło by zrobić dużo więcej w tym czasie.
  Odpowiedz
#24
To nieźle jak na amatorke :)
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
  Odpowiedz
#25
Poleciałem z kumplem na dwie godziny. 78 basenów z przerwami. Chciałem dojść do tej setki ale kręgosłup zdecydowanie dawał o sobie znać. Następnym razem będzie lepiej, a na dzień dzisiejszy i tak jestem z siebie zadowolony :)
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#26
Ładnie. Ja jak zaczynałem liczyć z ciekawości, po 64 miałem dosyć... No ale tak coraz więcej, więcej i więcej, a organizm się przyzwyczai. Później jest z górki ;)
  Odpowiedz
#27
40 długości w godzinę, jak na mnie to nawet niezły wynik, choć myślę, że stać mnie na więcej.
  Odpowiedz
#28
Godzinę temu wróciłem... 200 basenów, dokładnie 202. 5km poszło :) Jest cel na 10km, ale zajęłoby mi to przynajmniej 6 godzin. Dziś pływałem 3,5 godziny non stop, tempo oczywiście rekreacyjne, spokojnie, bez pośpiechu. Półmetek osiągnięty :)
  Odpowiedz
#29
Post pod postem, ale muszę się pochwalić!

Ostatnio było...
Buhay napisał(a):Dziś pływałem 3,5 godziny non stop, tempo oczywiście rekreacyjne, spokojnie, bez pośpiechu. Półmetek osiągnięty

Dzisiaj zrobiłem ten sam dystans w niecałe 2,5h. Narzuciłem tempo i wytrwale zasuwałem dwie i pół godziny. Jest dobrze!
  Odpowiedz
#30
Swoją drogą, zrzucasz przy tym jakieś konkretne kilogramy?
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Twój ulubiony styl pływania da Vinci 15 6 336 30.08.2013, 00:56
Ostatni post: da Vinci

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości