Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Facebook - jaka jest prawda.
#1
[Obrazek: 100632050_rhsrper.jpg]

Czy zgadzamy się z tym twierdzeniem ?
  Odpowiedz
#2
Nie ja sie nie zgadzam. Ponieważ ludzie znający umiar nie wciągną sie fecebook-owe więzienie, ale są ludzie którzy nie moga żyć bez fb :D Jednak ja twierdze że bez fb moge funkcjonowac normalnie :D i nie czuje sie jak w wiezieniu :)
Nigdy nie jest tak jak byś my chcieli... ale jest tak jak być powinno...
  Odpowiedz
#3
Zgadzam się z tym.
Sam to stwierdziłem jakichś czas temu.
Siedziałem długo na fejsie ale w sumie to był
stracony czas, bo nawet jak już z nikim nie pisałem
przesiadywałem na nim i patrzyłem czy ktoś nie dał mi "lajka".

Od jakichś 2 tygodni na Facebooku siedzę nie dłużej niż 30 min* ; p

*no chyba że z kimś piszę ; p
---
  Odpowiedz
#4
Absolutnie się z tym zgadzam. Bardzo długo czekałem, aż zniszczą facebooka lecz niestety do tego nie doszło.
Niestety, ponieważ facebook zapisuje wszystko co w nim robimy. Zaczynając od pisania postów na tablicy po prywatne wiadomości.
Zero prywatności a ludzie są tym tak podekscytowani.

Ja na facebooku loguję się raz na 2 dni patrząc czy dostałem jakąś wiadomość i to wszystko.
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#5
Dla mnie FB mógł by nie istnieć, mam konto ale go nie używam.
Ciągle tylko dostaje durne wiadomości na maila, że czekają na mnie nowe powiadomienia :)
  Odpowiedz
#6
(04.01.2012, 19:01)KruchyFix napisał(a): Ciągle tylko dostaje durne wiadomości na maila, że czekają na mnie nowe powiadomienia :)

Dokładnie.
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#7
W stosunku do mnie wyżej wymienione twierdzenie w ogóle nie pasuje. Bywam na nim bardzo rzadko (tak samo jak na nk) praktycznie tylko po to aby umówić się z kimś kto nie używa GG ani innego komunikatora.
"Wszyscy Kłamią"... - Gregory House
  Odpowiedz
#8
Porównanie do więzienia zupełnie nie trafione ( kto siedział ten wie o co chodzi), na FB siedzisz z własnej woli i masz wybór czy się logować czy nie, w więzieniu nie masz tego wyboru.
  Odpowiedz
#9
(04.01.2012, 19:01)KruchyFix napisał(a): Ciągle tylko dostaje durne wiadomości na maila, że czekają na mnie nowe powiadomienia :)

Tą opcje da się wyłączyć i wtedy nie będzie Ci zaśmiecać skrzynki...;)
"Może nie zawsze wykonuje zadania perfekcyjnie, ale zawsze najlepiej jak potrafię..." Marcus Luttrell
"Rzeczą żołnierza jest stworzyć dla Ojczyzny piorun, który błyska, a w razie potrzeby - uderzy" Józef Piłsudski

  Odpowiedz
#10
Zgadzam się z ραυℓιиα. Na Facebooku masz wybór. Nie musisz na nim siedzieć. Ja na Facebooku spędzam mniej więcej 15 minut dziennie, nie więcej, chyba że z kimś piszę. Moim zdaniem, lepszym sposobem kontaktowania się ze znajomymi jest rozmowa w realu. Ale niestety nie każdy ma taką możliwość. Ja na przykład jestem w chwili obecnej za granicą, więc to jest mój jedyny sposób na komunikację ze znajomymi.
Zapraszam na mojego chomika :) Znajdziecie tam książki różnego rodzaju.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kim jest człowiek? Paweu 12 3 157 31.01.2018, 16:08
Ostatni post: zgryźliwy tetryk
  Kiedy ubieracie choinkę/jaką sztuczną czy naturalną? Negr1 9 3 956 24.12.2017, 08:31
Ostatni post: Paweu
  Jakie jest wasze ulubione piwo? Gospodarz 21 9 984 23.08.2017, 09:43
Ostatni post: trykietron
  Gdzie jest zima? Baron 11 3 686 20.05.2016, 10:05
Ostatni post: bianka2783
  Mam Talent - Kto jest waszym faworytem ? :) Mesajah 0 1 068 14.11.2015, 11:40
Ostatni post: Mesajah

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości