Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Internet LTE - dużo hałasu wokół niczego
#21
Nocą mamy 50GB w cyfrowym polsacie (plus jest połączony z polsatem) dla nich 50GB to nielimitowane.:D Nie którym to nie wystarcza i dopłacają do tego.
  Odpowiedz
#22
(15.10.2012, 17:54)pandokti napisał(a): 100mb/s to taktowanie neta które dzielisz przez 8 i wychodzi prędkość pobierania. internet lte jest dobry nocami bo mamy nielimitowany

Zgoda tylko bywają umowy indywidualne, np. ja taką posiadałem.
Dlaczego indywidualne? Ponieważ miałem internet 150 Mb/s przy
uploadzie rzędu 75-90 Mb/s przy pingu 2 ms. Oczywiście była to oferta
przeznaczona tylko dla mnie ale jest to możliwe.

W tej chwili posiadam skromny internet 6 Mb/s (upload na poziomie 500-600 kb/s)
i jestem zadowolony. Mam bardzo mało czasu, dlatego bezcelowe było płacenie
dużej kasy za internet którego i tak nie jestem w stanie wykorzystać. Mobilny
LTE moim zdaniem jest jeszcze na bardzo wczesnym etapie rozwoju, może
w przyszłości zostanie bardziej dopracowany.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#23
Internet LTE to dobra sprawa do uploadów ponieważ na zwykłym necie nie mamy takiej prędkości nawet nocami jak tutaj
  Odpowiedz
#24
Dobry do uploadu? Przy limicie 5-10 gb miesięcznie chciałbyś uploadować pliki? Musisz być bardzo bogaty. Koszt tej zabawy przerosł by cię.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#25
Chyba chodzi o to, że nocami jest nielimitowany.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Internet Netia hm? pandokti 3 1 994 23.05.2014, 18:06
Ostatni post: Swordancer
  Internet daje i zbiera. Jarus 7 3 162 16.03.2014, 02:28
Ostatni post: skrzypas
  Od kiedy macie internet? Paweu 13 4 400 27.10.2013, 18:36
Ostatni post: BeatBox
  Internet radiowy - ip w całym mieście takie samo. Możliwe? pandokti 2 1 953 03.09.2013, 17:48
Ostatni post: pandokti
  Zarabianie przez internet pandokti 4 1 638 28.08.2013, 13:57
Ostatni post: WazzUp

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości