Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Internet komórkowy i jDownloader
#1
Witam,
używa ktoś z Was jDownloadera? Mnie już wkurza ten program, co mi się net przerwie to muszę od nowa aktywować wszystkie pliki gdyż jd nie potrafi sam poczekać na połączenie - używam net_info który sam połączy w razie rozłączenia - albo sam połączyć, w ogóle nie widzę w nim opcji połączenia przez modem. Ma ktoś jakieś doświadczenia z tym programem?

Ewentualnie jaki inny downloader do premek?

Dzieki.
  Odpowiedz
#2
Polecam: Internet download manager:-)
[ Sygnatura usunięta przez moderatora. ]
  Odpowiedz
#3
Ja korzystam z jDownloadera i program śmiga jak należy,
podczas zerwania połączenia sam je wznawia, nie przerywa - ogółem działa
jak każdy inny akcelerator pobierania.

Jeśli nie pobierasz z płatnych serwisów polecam Ci jak kolega wyżej
IDM Internet Download Menager.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#4
(24.11.2012, 20:01)Czarna_Owca napisał(a): Polecam: Internet download manager:-)

IDM do premek? How?
  Odpowiedz
#5
internet download meganger polecam go bo sam go mam jest super
  Odpowiedz
#6
czytaj uważniej
  Odpowiedz
#7
(25.11.2012, 09:41)elegancik1900 napisał(a): internet download meganger polecam go bo sam go mam jest super

Nie zrozumiałeś autora, pobiera on z płatnych hostingów - dlatego musi
zalogować się w programie do pobierania. Program IDM nie daje takiej
możliwości.

Myślę że poszperaj w ustawieniach JDownloader, ponieważ ciężko będzie
znaleźć do niego jakiś alternatywny program.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#8
Mam alternatywę MiPony.
  Odpowiedz
#9
A Flashget ? W nim chyba można się logować ;)

Wysyłane z mojego LG-GT540 za pomocą Tapatalk 2
[Obrazek: Kd6SQvD.png]
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Internet Netia hm? pandokti 3 1 992 23.05.2014, 18:06
Ostatni post: Swordancer
  Internet daje i zbiera. Jarus 7 3 158 16.03.2014, 02:28
Ostatni post: skrzypas
  Od kiedy macie internet? Paweu 13 4 400 27.10.2013, 18:36
Ostatni post: BeatBox
  Internet radiowy - ip w całym mieście takie samo. Możliwe? pandokti 2 1 950 03.09.2013, 17:48
Ostatni post: pandokti
  Zarabianie przez internet pandokti 4 1 638 28.08.2013, 13:57
Ostatni post: WazzUp

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości